Tábory

tbfreewheelers.com forum embodies completely unique concept of minimalism. best quality discount patekphilippewatches at discount price. free of charge and easier is considered to be best https://www.luxurywatch.to/ review type. glass and case back cover can withstand huge hydraulic pressure on the watch with who makes the best es.wellreplicas.to.

PŘIJĎTE A POJEĎTE SI ZATANČIT S NÁMI

PROFESIONÁLNÍ TANEČNÍ STUDIO NABÍZÍ OPRAVDOVOU KVALITU VE VŠECH SMĚRECH, NEVÁHEJTE A KONTAKTUJTE NÁS.

Letní tábor - Summer Dance Stage 2023

Letní tábor - Summer Dance Stage 2023

DANCERS 4 YOU pořádá již 17.rokem skvělou letní akci, která nese název SUMMER DANCE STAGE 2023  v rekreačním středisku NETOPÝR, které bylo označeno jako Centrum roku. Středisko se nachází v krásném prostředí chráněné krajinné oblasti Lužických hor, na rozhraní národního parku České Švýcarsko.

TÉMATEM LETNÍHO TÁBORA BUDE CIRKUS.

Připravili jsme pro Vás týden úžasného tancování, zábavy, her a to díky profesionálnímu teamu a lektorům, kteří k nám na SUMMER DANCE STAGE přijíždějí z celé České republiky i ze zahraničí. Můžete se mimo jiné těšit na battle D4U, ubytování - chatky či budova, 5 tanečních prostor, fotbalové hřiště, pingpongové stoly, adrenalinové sporty, pitný režim po celý den, strava 5x denně přizpůsobená pro sportovce, vegetariánská strava a bezlepkové diety ( při bezlepkové dietě příplatek 500,- Kč za turnus), free wifi a další. Každý účastník, který se zaregistruje, musí do 14 dní od registrace zaplatit zálohu a to ve výši 3 000 Kč. Záloha je nevratná a celkovou platbu musíte zaplatit nejpozději do 10.7.2023, pokud nebude platba připsána, záloha propadne.

 

Máme pro děti připravený na jeden den extra program, kde bude potřeba k zakoupení materiál (nechceme prozrazovat). Ať mají prosím každý navíc kapesné 100,- Kč, děkujeme.

Kapacita letního tábora je 150 dětí. 

S SEBOU: klasické vybavení na tábory, dostatek triček na lekce, láhev na pití, nějaké věci kdyby nás přepadl déšť :)

Termín:

29. 07. - 05. 08. 2023

Cena tábora: 

  • 6 490 Kč    

 


PLATEBNÍ PODMÍNKY

POTVRZENÍ OD LÉKAŘE

BEZINFEKČNOSTZávazně objednat

Příměstský tábor 2023 - Taneční a zábavný program pro všechny děti

Příměstský tábor 2023 - Taneční a zábavný program pro všechny děti

Jako každý rok jsme pro Vás opět připravili příměstský tábor plný zábavy, hraní, tvoření, výletů a především tance.Tábor probíhá od pondělí do pátky vždy časově od 8 do 16 hodin. Děti zde nespí. Tábor je především zaměřen na street dancové tancování (2-3 taneční lekce denně) a je určen dětem ve věku 6-13 let. 

Poslední den tábora se uskuteční vystoupení pro rodiče. Sraz účastníků tábora je vždy v Tanečním studiu D4U na Střížkově, Teplická 275/30, Praha 9. K přihlášení můžete použít níže uvedený formulář, či se můžete osobně přihlásit na recepci v tanečním studiu Střížkov.

 

  • lekce
  • pitný režim
  • strava 3x denně 
  • výlety
  • pedagogický dozor
  • tvorba
  • lektor tance

  

Termín:
 

21. 8. - 25. 8. 2023

 
Cena tábora: 3 490 Kč (sourozenecká sleva 200 Kč)
 

 

PODROBNÉ INFORMACE

 

 

PLATEBNÍ PODMÍNKY

POTVRZENÍ OD LÉKAŘE 

BEZINFEKČNOST 


 

Závazně objednat

Odeslat

Zaujala vás naše nabídka, ALE MÁTE OTÁZKU? napište nám

* pole označená hvězdičkou jsou povinná

Webdesign

© 2023 Dancers4You.cz