Aktuality

Nenech si ujít žádnou novinku!
Další aktuality
03/01/2022 ZÁPIS TANEČNÍKŮ LEDEN 2022

03/01/2022ZÁPIS TANEČNÍKŮ LEDEN 2022

ZÁPIS 2022

Pro nové tanečníky a zájemce o tanec, jsme již spustili přihlašování no nové pololetí..

Připravili jsme lekce pro začínající, pokročilé tanečníky a také soutěžní složky, pokud i tak budete potřebovat poradit, jsme vám plně k dispozici. Lekce jsou pro mini děti, děti, juniory, mládež a také pro dospělé. U nás si zatančí každý, věnujeme se převážně stylu STREET DANCE, ale máme taky v nabídce BREAK DANCE a BALET.

Všechny lekce najdete v sekci -  POBOČKY

VŠECHNY DOKUMENTY NALEZNETE ZDE - DOKUMENTY 2022

-- ONLINE PŘIHLÁŠKA -- 

 

JAK SE MOHU PŘIHLÁSIT?

1) on-line přes náš systém na www.dancers4you.cz/kurzy - 2) osobně na recepci studia D4U - 3) přímo na lekci D4U 


JAK POSTUPOVAT DÁLE?

- pokud se přihlásíte on-line, pak náš systém si zavede zájemce do systému a můžete přijít na lekci, všechny potřebné informace dostanete na lekci, případně na recepci D4U

 

- pokud máte zájem o soutěžní složky, pak je potřeba napsat na níže uvedené kontakty a my se s Vámi spojíme a domluvíme se, jak by to bylo možné  

- když si nebudete jistí s čímkoliv, pak stačí zavolat na +420 774 033 958, nebo naspat na sekretariat@dancers4you.cz

  

PODROBNÉ INFORMACE D4U

(pro otevření klikněte)

VĚKOVÉ KATEGORIE

  • MINI DĚTI - OD 3 LET
  • DĚTI - OD 6 LET DO 11 LET
  • JUNIOŘI - OD 12 LET DO 15 LET
  • MLÁDEŽ - OD 16 LET
  • RODIČE - OD 25 LET

Pokud budete potřebovat poradit, můžete napsat na sekretariat@dancers4you.cz, nebo zavolat na 774 033 958 - 777 033 955


POKYNY K PLATBĚ NA II. POLOLETÍ 2022

 (1.LEKCE ZDARMA) - na následující lekci je potřeba mít uhrazenou platbu

Vážení rodiče a tanečníci, již startuje nová sezona a s tím spojená platba na první pololetí. Prosíme o platbu na náš účet a to nejpozději do následující lekce na účet: 3392036339/0800 Česká Spořitelna. 

Při platbě uvádějte do vzkazu příjemce vždy jméno/příjmení a místo výuky a nebo skupinu, kde tanečník dochází. Příklad: (Alenka Nováková, DVK RED, Střížkov).

Každý rok se nám stává, že mnoho plateb dochází velmi pozdě, což nám moc neulehčuje chod celého studia, proto prosíme o včasnou platbu. Pokud budete mít jakýkoliv problém s platbou, někteří mohou využít rozdělenou platbu, nebo měsíční platbu, protože chápeme, že není snadné pro některé rodiče, nebo samoživitelky vše financovat, proto se snažíme maximálně vyjít vstříc těm, kdo to v dnešní době nemá snadné, ale chce, aby jeho dítě nepřišlo o skvělé tancování, kamarády a úžasné zážitky. Proto prosím kontaktujte vedení a potažmo napište Váš požadavek na sekretariat@dancers4you.cz 

Prosím sledujte naše stránky, kde se snažíme, aby všechny informace byly aktuální a eliminovali jsme všechny nejasnosti. Pro nás je velmi důležité, aby rodiče věděli všechny potřebné události, které se připravují, soustředění, soutěže, závěrečné vystoupení a nebo např. konkurz. 

Také máme aktuální FB stránku, nebo Instagram, kde dáváme neustále nové Insta story, co se u nás děje.(instagram: dancers_4_you   fb:dancers4you)

Pokud budete mít další dotaz, nebo přání, jsme tady pro Vás, protože VY JSTE DANCERS 4 YOU a to neoddělitelnou součástí našeho studia. 

Děkujeme za Vaší přízeň a těšíme se na další lekce. 

D4U TEAM

777 033 953

Webdesign

© 2023 Dancers4You.cz