Aktuality

Nenech si ujít žádnou novinku!
Další aktuality
01/09/2020 VÝSLEDKY KONKURZU 2020 & INFORMACE / CENÍK

01/09/2020VÝSLEDKY KONKURZU 2020 & INFORMACE / CENÍK

Ahoj všem tanečníkům, 

zde naleznete výsledky konkurzu, který proběhl 15.6.2020, 25.6.2020 a 31.8.2020. Pokud se stane, že se nenajdete, pak nám prosím napište, pokud máte někde (*) pak nám také raději napište, jedná se o nějaké upřesnění. Během září budeme sledovat tanečníky v kurzech a je dosti možné, že budeme oslovovat některé tanečníky do soutěžních složek.

 

 

PODMÍNKY PŘIJETÍ 

1) POTVRDIT ZAŘAZENÍ - sekretariat@dancers4you.cz - 777 033 953

2) ZAPLACENÍ ČLENSTVÍ NA I.POLOLETÍ 2020/2021

 

GRATULUJEME K PŘIJETÍ

 

VÝSLEDKY KONKURZU ČERVEN - SPREN 2020

(kliknutím zobrazíte výsledky konkurzu) 

 

Krásný den všem rodičům a tanečníkům,

nová sezóna je téměř za dveřmi a moc se na všechny tanečníky těšíme. Naše lekce začínají od 7.9.2020. Všechny rozvrhy najdete na našem webu: http://dancers4you.cz/soubory/32-d4u-house-new2020ver178.jpg

Složky jsou rozdělené dle skupin, které byly vytvořené po konkurzech v červnu. Ten kdo ještě nepotvrdil svou účast, prosíme o zaslání na sekretariat@dancers4you.cz, ten kdo uhradil již členský poplatek, tak nemusí potvrzovat, bereme to jako potvrzení a moc děkujeme. Ten kdo nestihl konkurz v červnu, má poslední možný termín 31.8.2020, všechny informace jsou na dancers4you.cz. Složky jsou rozdělené, ale je dosti možné, že ještě budeme tanečníky sledovat během září a mohou dostat nabídku do výběrové složky. Pokud se stane, že někdo nepotvrdí svou účast, tak nabídneme místo náhradníkům, ale věříme, že se všichni tanečníci těší na novou sezonu, která bude plná tance a skvělé zábavy.

Máme tady několik dotazů na otevírací dobu studia v týdnu od 24.8. až 28.8.2020, naše studio bude otevřeno od 15:00 do 18:00 hodin, v jiný čas po domluvě na 777 033 953.

Podzimní soutěže:
V úterý 25.8.2020 bude jednání prezidia, kde budu osobně přítomen náš zástupce jakožto Viceprezident Michal Bezruč a tam se rozhodne jak bude podzim probíhat. Zatím nedokážeme odhadnou za jakých podmínek mohou soutěže probíhat, ale vše se bude řešit v již zmíněný datum.

D4U STUDIO:
Je třeba dbát na hygienu, ve studiu budou připravené dezinfekce a každý den se bude celé studio dezinfikovat. Žádné opatření pro naše lekce není, ale přesto vše chceme dbát na dodržování základní hygieny.

AKCE:
OCTOBER DANCE CAMP 28.10. - 1.11.2020 - podzimní soustředění v Jiřetíně pod Jedlovou, je určeno pro všechny tanečníky, zde zažijeme spoustu tance,  zábavy a her.

SUMMER DANCE STAGE  2021 - v příštím roce otevíráme 2 turnusy, první turnus bude velký o kapacitě 180 tanečníků a druhý turnus bude na 80 tanečníků. Na obou turnusech budou špičkový lektoři z celé ČR a můžete se těšit na několik novinek, které připravujeme pro oba turnusy. Pro děti bude opět celotáborová hra a pro starší se připravuje mnoho zajímavých tanečních akcí a battlů. Pokud se někdo rozhodne přihlásit na oba turnusy, může využít slevu. Aktuálně už chodí přihlášky na SDS2021 a již máme několik tanečníků, kteří využijí oba turnusy a jsme za to moc rádi. Určitě nebude každý turnus stejný a možná proto to bude ještě zajímavější pro tanečníky.

Vítězové SDS 2020 (zdarma I. turnus SDS 2021)
Vítězové:
Linda Štefková
Beáta Silovská
Kateřina Kovandová
Magda Šturmová

Letos jsme se rozhodli udělat druhý turnus a to znamená, že u juniorů byl shodný počet pásků, které tanečníci dostali od lektora, pro nejlepšího tanečníka lekce a tak rozhodl závěrečný battle a ten vyhrála Linda Štefková. Naše studio se rozhodlo ocenit i další tanečníky a tím pádem všichni účastníci battlu získají druhý turnus zdarma a jsou to:

Veronika Hailandová
Lucie Babničová
Anna Beatrice Adekey

! MOC GRATULUJEME !

Platby členského příspěvku:
úhrada členského příspěvku je na účet 3392036339/0800, částka na pololetí je 4700,-Kč, je možno zaplatit na celou sezonu, kde je aktuálně sleva 500,-Kč. Tanečník, který se dostal do výběrové složky, která trénuje 1x týdně v pátek, pak je částka 2200,-Kč na pololetí. Prosíme do vzkazu příjemce napsat jméno a příjmení. Pokud budete chtít platbu rozdělit, pak to není problém, jen prosím napsat žádost na sekretariat@dancers4you.cz.
Jsme schopni vám vystavit papír pro pojišťovnu.
Věříme, že nová sezona bude opět skvělá, věříme, že nás už nic nezastaví a budeme se soustředit na všechny akce, soustředění a soutěže.

Systém D4U:
Snažíme se připravit docházkový systém, který ušetří mnoho práce nám, ale také i vám. Tanečníci i rodiče mohou mít v telefonu aplikaci, kde se mohou přihlašovat a uvidí docházku, mohou komunikovat s lektory a také vidí, jaké akce se připravují, nebo zdali mají všechny dokumenty v pořádku. Systém bude umět mnoho věcí, ale to vám představíme jakmile bude v provozu. Plánujeme vše zprovoznit během září 2020.

Věříme, že nová sezona bude opět skvělá, věříme, že nás už nic nezastaví a budeme se soustředit na všechny akce, soustředění a soutěže.
Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, jsme vám plně k dispozici a moc se na všechny tanečníky těšíme.

Přejeme krásný zbytek léta a 7. září na viděnou.

TEAM DANCERS 4 YOU 

 

Ceník 2020

AKTUÁLNÍ INFORMACE

 

POSLEDNÍ KONKURZ 31.8.2020

ROZDĚLENÍ SLOŽEK - je dosti pravděpodobné, že i během začátku sezóny se mohou někteří jednotlivci dostat do jiných týmů, ale samozřejmě se souhlasem tanečníků. Stále všechny sledujeme a pokud se někdo neskutečně zlepšil, pak se může dostat dále.


 

Webdesign

© 2021 Dancers4You.cz