Aktuality

Nenech si ujít žádnou novinku!
Další aktuality
21/09/2020 ROZVRHY & CENÍK & POKYNY K PLATBĚ I.POLOLETÍ

21/09/2020ROZVRHY & CENÍK & POKYNY K PLATBĚ I.POLOLETÍ

Právě startuje patnáctá sezóna se a moc se těšíme na stávající i nové tanečníky. Tanečníci kteří již chodili do kurzů, mohou zase opět naskočit dle aktuálních rozvrhů. Nový tanečník se může přihlásit on-line a nebo přímo na lekci.

První trénink mají nový tanečníci zdarma, mohou si ho vyzkoušet a pak se rozhodnout, zdali budou docházet. 

Ceník naleznete zde

Rozvrh lekcí zde

Přihlásit se můžete zde

Pokud budete potřebovat poradit, můžete napsat na sekretariat@dancers4you.cz, nebo zavolat na 774 033 958 - 777 033 955

Moc se na vás těšíme

POKYNY K PLATBĚ NA I. POLOLETÍ 2020


Vážení rodiče a tanečníci, již startuje nová sezona a s tím spojená platba na první pololetí. Prosíme o platbu na náš účet a to nejpozději do následující lekce na účet: 3392036339/0800 Česká Spořitelna. 

Při platbě uvádějte do vzkazu příjemce vždy jméno/příjmení a místo výuky a nebo skupinu, kde tanečník dochází. Příklad: (Alenka Nováková, DVK RED, Střížkov).

Každý rok se nám stává, že mnoho plateb dochází velmi pozdě, což nám moc neulehčuje chod celého studia, proto prosíme o včasnou platbu. Pokud budete mít jakýkoliv problém s platbou, někteří mohou využít rozdělenou platbu, protože chápeme, že není snadné pro některé rodiče, nebo samoživitelky vše financovat, proto se snažíme maximálně vyjít vstříc těm, kdo to v dnešní době nemá snadné, ale chce, aby jeho dítě nepřišlo o skvělé tancování, kamarády a úžasné zážitky. Proto prosím kontaktujte vedení a potažmo napište Váš požadavek na sekretariat@dancers4you.cz 

Prosím sledujte naše stránky, kde se snažíme, aby všechny informace byly aktuální a eliminovali jsme všechny nejasnosti. Pro nás je velmi důležité, aby rodiče věděli všechny potřebné události, které se připravují, soustředění, soutěže, závěrečné vystoupení a nebo např. konkurz. 

Také máme aktuální FB stránku, nebo Instagram, kde dáváme neustále nové Insta story, co se u nás děje.(instagram: dancers_4_you   fb:dancers4you)

Pokud budete mít další dotaz, nebo přání, jsme tady pro Vás, protože VY JSTE DANCERS 4 YOU a to neoddělitelnou součástí našeho studia. 

Děkujeme za Vaší přízeň a těšíme se na další lekce. 

D4U TEAM

777 033 953Webdesign

© 2021 Dancers4You.cz