Aktuality

Nenech si ujít žádnou novinku!
Další aktuality
13/04/2020 OTÁZKY & ODPOVĚDI

13/04/2020OTÁZKY & ODPOVĚDI

Vážení rodiče a tanečníci,

připravujeme vždy aktualizovaný seznam otázek a odpovědí, tak jak je postupně dostáváme. Věříme, že zde naleznete odpovědi i na své dotazy. 

 

1) Jak budete kompenzovat lekce?

Systém kompenzace právě připravujeme, je několik modelů, které jsou v plánu, jen bohužel nemůžeme vědět, kdy nám stát dovolí otevřít studio, další pobočky a za jakých podmínek. Určitě se budeme snažit kompenzovat všem tanečníkům a to prodloužením sezóny, dřívější start lekcí v nové sezóně a také online lekce, které jsou věřejné na našem kanále youtube, více v bodu 6, ale opět zdůrazňujeme, že nevíme, kdy tato situace skončí. Pracovali jsme s možností fungovat i přes prázdniny, ale netušíme, zdali by to mělo ten správný efekt a zdali by tanečníci docházeli.

2) Kdy budou soutěže?

Jarní TOUR neproběhne, to můžeme s jistotou říci. CDO (česká taneční organizace) připravila podzimní tour, kdy už nepojedou regionální kolo, ale rovnou bude ZEMSKÉ KOLO (MISTROVSTVÍ ČECH) 2-4.10.2020 a následně bude BEAT STREET (MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY) 6 - 8.11.2020, následně pak pojede podzimní liga sólo, duo, malé formace. Další TOUR a to TSR (taneční skupina roku) ještě nezvěřejnila své podzimní tour, takže stále čekáme, ale určitě si děti zatancují, jen bohužel se zpožděním, ale s tím si poradíme a to díky Vám.

3) Bude SUMMER DANCE STAGE 2020?

Máme informace, že letní taneční tábory a obecně tábory pro děti budou, což je skvělé, ale předpokládáme, že budou přísnější hygienické požadavky. Určitě budeme dělat maximum, aby si všichni SDS užili a to od dětí, juniorů až dospěláků. Budeme neustále sledovat jednání vlády a jak budeme vědět více, určitě budete první, kdo to bude vědět.

4) Budou Příměstské tábory 2020?

Ano, rozhodně připravujeme příměstské tábory a dokonce uvažujeme o rozšíření táborů, pokud bude ovšem zájem a pokud se nám podaří sehnat dotace na další, chtěli bychom rádi umožnit příměstské tábory pro všechny z první linie, tak abychom jim poděkovali za jejich nasazení.  

5) Je studio pojištěné?

Naše studio je pojištěné v pojišťovně KOOPERATIVA. Naši tanečníci a všichni členové jsou pojištěné proti úrazu a také proti odcizení věcí. Také jsme pojištění proti OMEZENÍ PROVOZU a ÚJMĚ, ale máme již oficiální vyjádření, že vzhledem ÚŘEDNÍHO ZÁSAHU nelze naši pojistku uznat :/. 6) Budou online lekce?

6) Budou on-line lekce?

Ano, lekce jsou již veřejně na youtobe kanále DANCERS 4 YOU, postupně přidáváme lekce lektorů a tak si tanečníci mohou vyzkoušet lekci i s lektorem, kterého normálně nemají. Také jsme již zkoušeli online lekce přes aplikaci ZOOM, zatím je to ve fázi testování, ne vždy to bylo 100%. 

7) Musíme platit členství, když neprobíhají lekce?

Členství je podmíněno zaplacením pololetí a druhé pololetí mělo být zaplaceno do 31.1.2020. Chápeme, že když neprobíhá výuka (bez našeho zavinění), tak členství by i přes to mělo být uhrazeno. My pak musíme připravit plán, jak lekce nahradit, ať už prodloužením sezóny, dřívější začátek sezóny a případně kompenzovat prostřednictvím online lekcí.

8) Bude mít k něčemu kostým ?

Určitě ano, soutěže proběhnou na podzim, všechny data jsou v bodu 2.

9) Můžeme poslat vzkaz lektorům, nebo tanečníkům ?

Vzkaz, pozdrav, nebo jakékoliv taneční video můžete poslat na mail lekce@dancers4you.cz a nebo můžete sdílet na instagramu: dancers_4_you a facebooku dancers4you

10) Budou lekce i pro mini děti?

Připravujeme lekce i pro naše nejmenší, ale budeme potřebovat vaši zpětnou vazbu, jak se jim to líbilo a zdali to bylo vše zvládnutelné, chápeme, že to je pro něco nového. 

11) Budou lekce baletu?

Ano, čekáme na naši lektorku, která připravuje lekce baletu, jakmile ji budeme mít, tak ji opět zveřejníme na youtube kanále.

12) Nemohu najít Vnitřní Řád DANCERS 4 YOU

Zde zasíláme odkaz na VŘ našeho klubu, kde je uveden vždy při každé přihlášce, případně je k dispozici na recepci D4U a také je vystaven ve studiu a můžete ho nalézt na našich stránkách. VNITŘNÍ ŘÁD DANCERS 4 YOU

13) Mohu se již teď přihlásit do kurzu i když se nevyučuje?

Určitě ano, již nám začínají chodit přihlášky na novou sezónu. Nemáme ještě nový rozvrh, ale Vaše přihlášky dáváme do systému a budeme všechny informovat jak budou hotové rozvrhy na sezóny 2020/2021.

14) Bude Závěrečné Show D4U?

Bohužel se obáváme, že to ještě stát nedovolí a hlavně mnoho složek nestihne vše natrénovat, ale uvažujeme o nějaké společné akci, ale netušíme podle počtu, který bude dovolený, určitě bychom se chtěli důstojně rozloučit v této sezóně, ale nevíme jak bude dlouhá. Moc rádi bychom s Vámi byli neustále, ale to teď nejde, tak prosím sledujte youtube/dancers4you a naše kanály instagram/web/facebook


Další otázky a odpovědi budeme neustále aktualizovat.

JSME S VÁMI

D4U TEAM

Webdesign

© 2021 Dancers4You.cz