Tábory

PŘIJĎTE A POJEĎTE SI ZATANČIT S NÁMI

PROFESIONÁLNÍ TANEČNÍ STUDIO NABÍZÍ OPRAVDOVOU KVALITU VE VŠECH SMĚRECH, NEVÁHEJTE A KONTAKTUJTE NÁS.

Letní tábor - Summer Dance Stage 2017

Letní tábor - Summer Dance Stage 2017

DANCERS 4 YOU pořádá již 11.rokem skvělou letní akci, která nese název SUMMER DANCE STAGE 2017 v rekreačním středisku NETOPÝR, které bylo označeno jako Centrum roku. Středisko se nachází v krásném prostředí chráněné krajinné oblasti Lužických hor, na rozhraní národního parku České Švýcarsko, v celkové kapacitě 220 lůžek. Připravili jsme pro Vás týden úžasného tancování, zábavy, her a to díky profesionálnímu teamu a lektorům, kteří k nám na SUMMER DANCE STAGE přijíždějí z celé České republiky i zahraničí. Můžete se mimo jiné těšit na battle D4U, koupaliště, ubytování - chatky či budova, 5 tanečních prostor, fotbalové hřiště, pingpongové stoly, adrenalinové sporty, pitný režim po celý den, strava 5x denně přizpůsobená pro sportovce, vegetariánská strava a bezlepkové diety, free wifi a další....

LEKTOŘI, se kterými se setkáte:

Linda Rančáková (2xs), Wahe Akopjan (Bds), Veronika Dedíková (Art Factory), Honza Mika (Pentifull), Adam Novák (Steels), Petra Mochová (Steels), Sabina Šrámková (Beat Up - D4U),  a další..

Termín: 29. 7. - 5. 8. 2017 (zveřejněno 20. 9. 2016)

Cena tábora: 4 490 Kč  

pro uplatnění slevy, musí být celá platba připsána na náš účet do uvedeného termínu. 

Pozorně si také přečtěte níže přiložené platební podmínky!


PLATEBNÍ PODMÍNKY

POTVRZENÍ OD LÉKAŘE

BEZINFEKČNOSTZávazně objednat

Příměstský tábor 2017 - STREET DANCE

Příměstský tábor 2017 - STREET DANCE

Jako každý rok jsme pro vás opět připravili příměstský tábor plný zábavy, hraní, tvoření, výletů a především tance. Tábor je časově od 8 do 16 hodin. Děti zde nespí. Tábor je především zaměřen na street dancové tancování (2-3 taneční lekce denně) a je určen dětem ve věku 6-13 let. Poslední den tábora se koná vystoupení pro rodiče. Sraz účastníků tábora je vždy v Tanečním studiu D4U na Střížkově, Teplická 275/30, Praha 9, kde budou probíhat taneční lekce a doprovodný program a odtud budou děti vycházet na výlety apod. K přihlášení můžete použít níže uvedený formulář, či se můžete osobně přihlásit na recepci v tanečním studiu Střížkov. V ceně tábora je mimo jiné zahrnut pitný režim, strava 3x denně z toho jedno teplé jídlo, výlety, pedagogický dozor a lektor tance. Tématika letošního tábora je Olympiáda v Rio de Janeiro.

Termín: 10. - 14. 7. 2017
nebo 21. - 25. 8. 2017
 

Konání táborů je podmíněno potřebným počtem účastníků a v případě nenaplnění tohoto limitu se tábor konat nebude. 

Cena tábora: 2 100 Kč (sourozenecká sleva 200 Kč)

PLATEBNÍ PODMÍNKY

POTVRZENÍ OD LÉKAŘE 

BEZINFEKČNOST Závazně objednat

Příměstský tábor 2017 - BREAK DANCE

Příměstský tábor 2017 - BREAK DANCE

Připravili jsme pro vás i příměstský tábor zaměřený pouze na taneční styl Break Dance. Tábor funguje stejnou formou jako street dancový taneční tábor,a to od 8 hodin do 17 hodin, a tábor v rámci doprovodného programu je spojený se street dancovým táborem. Děti zde nespí a vy máte přes den zajištěn program pro své ratolesti: 2-3 bboyingové lekce denně + teoretické hodiny, výlety, hry, tvoření apod. Sraz účatníků je vždy v Tanečním studiu D4U na Střížkově, Teplická 275/30, Praha 9, kde budou probíhat taneční lekce a doprovodný program a odtud budou děti chodit na výlety. Přihlásit se můžete pomocí online formuláře, či na recepci tanečního studia Střížkov. Tábor je určen především dětem vě věku 7 až 14 let.

Termín: 21. - 25. 8. 2017

Cena tábora: 2 100 Kč (sourozenecká sleva 200 Kč) 

PLATEBNÍ PODMÍNKY

POTVRZENÍ OD LÉKAŘE 

BEZINFEKČNOST 


Závazně objednat

Odeslat

Zaujala vás naše nabídka, ALE MÁTE OTÁZKU? napište nám

* pole označená hvězdičkou jsou povinná

Webdesign

© 2017 Dancers4You.cz