Lektoři

POZNEJ TY, KTEŘÍ TĚ TO NAUČÍ

NAŠE TANEČNÍ STUDIO MÁ TY NEJKVALITNĚJŠÍ LEKTORY V CELÉ PRAZE. PYŠNÍME SE NĚKOLIKA TITULY MISTRŮ ČR, TIHLE LEKTOŘI TĚ NAUČÍ VŠE.

Filtrovat výběr

těžko byste hledali na české street dancové scéně zkušenějšího lektora a tanečníka. Kalo umí srozumitelně vysvětlit a naučit jednotlivé styly a jejich základy vám zabetonuje tak, že svoje štýlo pak můžete vystavět až do nebes. Jestli chcete tancem žít a tanec dýchat, tak on je ten, kdo Vám ukáže jak na to. Navíc je to výborný parťák, co dá cenné rady jak obstát v battlech nebo formačních soutěžích.

Kalo sám se učil od řady světových lektorů:

Hip Hop – Henry Link (Elite Force Crew), Alex the Cage, Niako, Ben Wichert
House Dance – Ejoe, Sekou, Rabah, Meech, Ricky Soul, Kapela, Mamson, Shannon, Hiro a Byron Cox
Locking – Don Cambelock a The Lockers a mnoho dalších
Popping – Electric Boogaloo: Boogaloo Sam, Popin Pete, Mr. Wiggles, Suga Pop a Skeeter Rabbit

Mezi jeho úspěchy patří:

World Championship held in Amsterdam 2007
National Champion of Street dance formation in 2007 and 2008
Winner of DFA team 2012, 2015
Three-time winner of SDK Europe Preselection Crew VS Crew
Top 8 Crew Funkin Stylez World Team Battle Berlin 2012
Winner of All Style Battle – Battle for dancers
Winner In-Joy Battle Czech Republic
Winner in House Battle Streetflavour Czech Republic
a mnoho dalších…

 

Roman "KALO" Kejík

Roman "KALO" Kejík

Streetdance
Po

Jedna z tanečních ikon zde v České republice, je to tanečník, který dává do tance maximum a roky dokazuje, že jeho styl výuky a tance je velmi osobitý, profesionální a bezkonkurečně nejlepší u nás. Je jeden z mála, který opravdu promlouvá beze slov a to tancem. Pávem patří mezi nejlepší u nás a v zahraničí je velmi respektován. 

K jeho tanečním úspěchům patří: 1.misto Hip Hop kemp locking (2012,2015), 1.misto DFA 2015 s Ibrow crew, 1.misto Urban culture games 2015 s Ibrow crew. Kromě jiných spolupracoval například i s Monikou Bagárovou nebo Igorem Kmetem.

Lukáš Sivák

Lukáš Sivák

Streetdance
St

S tancem jsem začínala už od doby svých prvních krůčků. Vystřídala jsem několik tanečních odvětví, jako jsou latinskoamerické tance, moderna a aerobick. Nejvíce mi ale do noty padl street dance, kterému se zde, v tanečním studiu Dancers 4 You, věnuji od roku 2009.

Tato taneční skupina je pro mě rodinou, proto se snažím tento pocit přiblížit i nově přicházejícím členům.

V rámci ligy CDO jsem se zúčastnila soutěží v sólech, duech a formací, odkud jsem si měla tu možnost odnést několik medailí. Snažím se lekce vytvořit jak kondičně a tanečně zajímavé, tak hlavně zábavné.

Každým rokem se vzdělávám v rámci různých tanečních kempů a workshopů jak se zahraničními lektory, tak i s lektory z celé České republiky.

 

Taneční styly vyučuji od úplných základů, a snažím se vždy vyhovět přání tanečníků. Mezi mé nejoblíbenější patří house dance, hip hop, funk (lockin'), a nově se mi zalíbil i poppin', který bych chtěla trochu více vyzkoušet.

Kateřina Klimczyková

Kateřina Klimczyková

Streetdance
Po, St, Pá

– choreografka a tanečnice vítězné choreografie Taneční skupina roku 2014 v kategorii dospělých, s výhrou stáže v New Yorku
– choreograf roku 2014 – 2. místo
– choreografka absolutního vítěze Taneční skupina roku 2015 v kategorii junior

– choreografie HOPSCOTCH – mistři ČR 2017 v kategorii děti
– choreografie WHATEVER – vicemistři ČR v kategorii dospělých
– choreografie U.N.I.T.Y. – mistři ČR 2017 v kategorii junioři
– choreograf roku 2017 s výhrou stáže v New Yorku

 

Petra Mochowá

Petra Mochowá

Streetdance

Své základy jsem získala v DANCERS 4 YOU, když jsem sem začínala jako malá chodit tančit. Dále moje taneční cesta vedla do Out Of Bounds, kde jsem se stala lektorkou a choreografkou, mé choreografie již v této rané tvorbě získaly mnoha ocenění ( Hip Hop a Show Junioři, Dospělí - Mistři Čech 2012 ). Jako tanečnice jsem se dále vzdělávala na mnoho zahraničních workshopech se špičkovými lektory. Svojí lektorskou činnostjsem  uplatnila i u Yemiho v Dance Academy Prague a především u nás v DANCERS 4 YOU. Jsem také účastnice Československo má talent se skupinou CHECK DIS OUT a Out Of Bounds, kde se mi dostalo veliké šance a nových dovedností před kamerou, např. - natáčení reklamy pro světoznámou firmu COCA-COLA, choreografování různých fashion show a společenských akcí. Na další roky máme naplánováno spousty spoluprací ( jako např. velký koncert české a slovenské kinematografie v Lucerně ). Mé choreografické úspěchy jsou každoročním překvapením - rok 2015 mi přinesl celých 12 medailí. Mými tanečními styly jsou především Hip Hop choreography a Old school Hip Hop.

Nika Kostovová

Nika Kostovová

Streetdance
Út, St, Čt

Michal Bezruč je zakladatelem - DANCERS 4 YOU , také v roce 1997 založil taneční skupinu CALIPSO DANCE KRNOV. Tanci se již věnuje více jak 23 let a za svou kariéru získal mnoho zkušeností a ocenění. Např.: Mistr České republiky, Evropy i Světa.

Vychoval spousty tanečníků, posunul hranice možností a to ve všech směrech i pro mnoho začínajících lektorům. D4U patří mezi největší skupiny u nás, sčítá na více jak 20 lektorů a přes to s láskou a péčí pořád vyučuje a věnuje se tanečníkům.

Kromě výuky v našem studio Michal dlouhé roky tančil za skupiny EGO DMC Brno, kde působil od roku 2005 a zároveň tak cestoval mezi Brnem a Prahou, aby si mohl splnit své taneční sny. Díky tomu se posunul jako tanečník, získal ocenění na předních soutěžích, a to jak tuzemských, tak zahraničních. V současné době se věnuje už výuce začátečníků, kterým má předat to nejdůležitější a to právě lásku k tanci, stará se o Roztoky u Prahy, vede některé kurzy v Praze. 

Jak sám říká : budu tančit, dokud mi to tělo dovolí, třeba do 100 let :).

On sám se věnuje tanci celý život a vždy se snažil poznat všechny své tanečníky a snažil se je připravit do života, protože tanec nás učí a dokáže připravit tanečníky na budoucí školu/ práci, kde se mohou aplikovat týmové a sólové zkušenosti.


Michal Bezruč

Michal Bezruč

Streetdance
Po, Út, St, Čt, Pá

Sweemo se narodila v roce 1990 v Praze. Během své taneční praxe prošla širokým spektrem technik. Bboyingu se věnuje od roku 2007. Sweemo se jezdí pravidelně vzdělávat do zahraničí a svoje zkušenosti předává mladé generaci českých bboys a bgirls. Reprezentuje ČR na mezinárodních soutěžích a stala se vítězkou mnoha domácích i zahraničních battlů. Je organizátorkou nespočtu tanečních akcí, taneční redaktorkou a intenzivně se věnuje zkoumání historie pouliční, klubové a hiphopové kultury. Od roku 2015 je členkou jedné z prvních bboy crews na světě - legendárních The Bronx Boys/Girls z New Yorku.

Úspěchy: vítězka Experimental Battle - Day of House 2018 (Praha) vítězka Bgirl 7toSmoke-Best Bboy Kid 2017 (Praha) vítězka Mastermind Rockers Anniversary 2016 (New York, USA) – Rock Dance Contest vítězka Urban Culture Games 2016 – Survival Skill Break Battle Concept vítězka Who Got The Flower 2016 (Francie) – Toprock Battle vítězka Liberec Battle Contest 2016 – Hip Hop & House 2vs2 vítězka Footwork Battle 3v1 (Brno, 2015) vítězka Bgirl battlu na TBB Anniversary 2015 (New York, USA) vítězka Hell Session 2015 – Footwork Battle 1 vs 1 vítězka Fresh Up Battle 2014 – battle 2 vs 2 vítězka Time For Street Dance 2013 – battle 1 vs 1 vítězka Fresh Moves 2013 (Polsko) – Toprock battle 1 vs 1 vítězka South Side Battle 2013 – battle 2 vs 2 vítězka Street Church Battle 2011 – Toprock battle 1 vs 1 vítězka Cube 2011 – Toprock battle 1 vs 1 vítězka Battle Of The Year CZ+SK 2011 – Bgirls battle 1 vs 1 vítězka Warm Up BOTY CZ+SK 2011 – Bgirls battle 1 vs 1 vítězka Bboy Killz 2009 – Bgirls battle 2 vs 2


SWEEMO

SWEEMO

Breakdance
Út, St, Pá

Pohyb mě zajímal a fascinoval už od dětství. Ať už to byla atletika ve škole, bojové sporty v tělocvičně nebo basketball na ulici. Nic mě ovšem nenaplňovalo natolik jako tanec, s kterým jsem se poprvé setkal ve 14 letech a který se stal mojí každodenní součástí. Prošel jsem si klasickými styly jako jazz, moderna, contemporary, pres funkin stylez az po hip hop nebo house dance. Momentálně se nezaměřuji na žádný konkrétní styl, pokud mě osloví hudba a cítím, že se moje tělo chce hýbat, hýbu se 

Jeník YENDO Hlaváček

Jeník YENDO Hlaváček

Streetdance
St, Čt

Tancuji už 10 let. Mám za sebou spoustu úspěchů v sólech a duech v organizaci CDO, tak i ve formacích, kde jsme s hlavní věkovou kategorií vybojovali 3. místo na Mistrovství ČR. Účastnila jsem se taktéž MČR Hip Hop Unite, kde jsem vybojovali krásné 4. místo. Vyučuji Hip Hop, House a Krump. Jsem členem krumpové skupiny RAWPTILE FAM aka Princess Madd Joker. Účastnila jsem se nejrůznějších tanečních workshopů s prestižními lektory, jako jsou například Quick Crew (NOR), Ruin (USA), Rowdy (GER) ,Yakuza Crew (FRA), Orville Xpressionz (JAM), Ice-e (FRA), Grichka(FRA), Tomáš Protivinský (CZE) atd…..a spoustu dalších tanečních kempů, kde jsem nabírala nové zkušenosti. Objevila jsem se i ve videoklipu od Ryana Atryho – FLARES, kde jsem účinkovala spolu s Czech Krump Movement. V Dancers4you vyučuji malé děti, které jsem letos dovedla s naší lektorkou Tess až do finále BEAT STREETU v kategorii Hobby Hip Hop.

Jitka Neuwirthová

Jitka Neuwirthová

Streetdance

Letošním rokem bude Kerry učit v Nehvizdech, na Hájích a také na Korunovační, bude se snažit předávat své dlouholetté zkušenosti nové a stávající generaci. Má opravdu bohaté zkušenosti jak u nás, tak v zahraničí. 

Zde se můžete mrknout na jeho asi největší úspěch a i když nevyhrál, byla to pro něj životní výhra. Dostal se do TOP 32 na outbreak europe a stál proti výherci red bull bc one a světový legendě z USA Roxritovi. Jeho videa můžete seldovat na youtube - Sequence production B-boy Kerry

 

 


KERRY

KERRY

Breakdance
Po, Út, Čt

Info bude doplněno....

Kristýna Vorlíčková

Kristýna Vorlíčková

Streetdance
Po, Út, Pá

Od svých 4 let jsem se věnovala sportovní gymnastice. Po osmi letech jsem se rozhodla, že přestoupím na taneční dráhu. 2 roky jsem tancovala v taneční škole Emotion a to taneční styly jazz, balet a modernu a po dvou letech jsem se rozhodla, že vyzkouší hip hop, který mě začal bavit mnohem více. S hip hopem jsem vyhrála Mistroství ČR. Poté jsem přešla do D4U, kde úspěchů nebylo málo a našla zde taneční zázemí. Již čtvrtým rokem zde učím děti a mini děti, které mám moc ráda a lekce s nimi mě moc naplňují.

Anna Rubriciusová

Anna Rubriciusová

Streetdance
Čt

Adéla je absolventkou Akademie múzických umění v Praze a Janáčkovy konzervatoře v Ostravě. Ve studiích dále pokračovala v Chicagu a New Yorku. Je vyhledávanou tanečnicí (např. Praha: Divadlo Metro - Deja vu; Gala Wien: Variace Giselle; Národní divadlo moravskoslezské: Louskáček, Labutí jezero, Giselle). Je zkušenou pedagožkou s více než pětiletou pedagogickou praxí, pracuje s dětmi a studenty všech věkových kategorií. V ISMFA působí od roku 2015.

Adélka Koubková Judasová

Adélka Koubková Judasová

Balet

Naty je dlouholetá tanečníce našeho studia a své zkušenosti, které nasbárala od mnoha lektorů z ČR a zahraničí, dnes předává jako lektorka v naší pobočce na Hájích a to přesně ve Fitness Galaxii. Vyučuje malé děti od 6 let až do 11 let, dále juniory od 12 let do 15 let.

 

Natálie Doležalová

Natálie Doležalová

Streetdance
Út, Čt

Info bude doplněno ...

Tereza Votavová

Tereza Votavová

Streetdance
Po, Út, St, Čt, Pá

Tanci se věnuji již od 4 let, navštěvovala jsem  kurzy scénického tance v STK Praha. V průběhu školní docházky jsem vystřídala mnoho tanečních studií, až jsem v roce 2008 zakotvila v TS DANCERS 4 YOU. Zde jsem byla součástí soutěžní složky dospělých, díky které jsem si vyzkoušela mnoho stylů tance, seznámila se skvělými lidmi a získala mnohé úspěchy (Mistři Čech, Vícemistři světa). Od roku 2011 jsem působila jako lektorka tanečních kurzů pro začátečníky.
Poslední dva roky v DANCERS 4 YOU máme spolu s Martinou Janečkovou pod svými křídly soutěžní složku nejmenších dětí, ve které se snažíme o to, aby se děti nejen zlepšovaly, ale abychom si užili spoustu legrace a ony si tanec zamilovaly tak, jako my.  Abych mohla dětem předávat čerstvé a nové taneční kroky, účastním se mnohých tanečních lekcí (hip hop, lyrical jazz, wack,…) a od letošního roku jsem součástí salsové skupiny Bohemian Salseros, ve které nabírám novou inspiraci k tomu, jak předávat lásku k pohybu a tanci.
Anna Dvořáková

Anna Dvořáková

Streetdance
Po, Čt

Tanci se věnuji 17 let. Tanec je pro mě život. Mám za sebou mnoho soutěží, jak se skupinou, tak jako jednotlivec, kde jsem se dostala až na mistrovství Evropy. Streetdance tancuji od samého začátku, až do teď. Mým oblíbeným stylem je House a Hip Hop, ale nebojím se zkoušet nové styly. Miluju praci s detmi. Je krásné něco umět a být v tom dobrý, ale ještě lepší je, když to můžete předat dál.

Adriana Prchalová

Adriana Prchalová

Streetdance
Út, St, Čt

Anička je výborná tanečnice, která tancuje dlouhé roky a začínala už u lidových tanců a následně pokračovala se vzdělávat ve stylech street dance. Je velmi talentovaná a neskutečně na sobě pracuje. Aktuálně natáčí videoklip s Janem bendikem, který uvídze na TV NOVA a TV ÓČKO.

Anička Brnadová

Anička Brnadová

Streetdance
Út

S láskou k hudbě a k tanci jsem se narodila. Tancovala jsem
latinsko-americké tance a ke street dance jsem se dostala ve svých 13
letech. Věnuji se mnoha stylům. Nejvíce se ale stále zaměřuji na
house dance. Miluju cestování, seznamování se s lidmi a poznávání
cizích kultur. Ráda získávám nové zkušenosti a znalosti, a
ještě raději je předávám dál.

Sabina Šrámková

Sabina Šrámková

Streetdance
Út

Tanci se věnuji již 14 let. Momentálně působím v Afresh Dance Community. 

Zabývám se především street dancem a vše okolo s ním spojeném (i break dance :-)). Mám také svůj osobitý styl, který nikdo neumí popsat. Mou srdcovkou je jazz dance a contemporary. Nevyhýbám se ani tanci na podpatkách.

Studuji na ZČU mezinárodní vztahy – Britsko-americká studia.

Za dobu, co tancuji, jsem nasbírala velmi zajímavých zkušeností. Tím nejpodstatnějším bylo rozhodně: projekt EXIT 113 Lindy Rančákové, tančení v Hlasu Československa a v pořadu Chart Show, Gaze out, KIDS, natáčení s Honzou Loukotou,...

Účastnila jsem se mnoha módních přehlídek, komerčních vystoupení, battlů, soutěží a jiných.

Pravidelně se vzdělávám na tanečních workshopech (WS tour) po celé ČR a ve Španělsku. Ve Španělsku jsem také chvilku učila děti hip hop.

Markéta MAKULA Kašková

Markéta MAKULA Kašková

Streetdance
Po, Út, Čt

Anna Steinerová

Anna Steinerová

Streetdance
Po, Út, St

Velmi talentovaná mladá tanečnice, která se díky své snaze dostala až k lektorství. Vyrostla u nás v Dancers4you a je důkazem toho, že pokud milujete tanec, dosáhnete opravdu na ty nejvyšší mety a díky zkušenostem, které nabrala, teď může vychovávat další tanečníky. Michaela patří do naší elitní dospělé složky, která se připravuje na mistrovské soutěže. Aktuálně natáčela videoklip s Janem Bendigem, který budete moci již brzy vidět na TV ÓČKO a TV NOVA, kde bude můžete vidět naši Michaelu při prezentaci nového klipu.

Michaela Sudová

Michaela Sudová

Streetdance
Út

Tančit jsem začala v Dancers 4 You v roce 2007. Rok na to jsem začala reprezentovat naše taneční studio na soutěžích a s mými spolutanečníky jsme vyhráli několik medailí včetně titulu vicemistři Evropy. Svojí lektorskou kariéru jsem započala před třemi lety a nadále ráda vyučuji převážně děti a juniory. V poslední době se nejradši věnuji stylu contemporary, ale stále se snažím rozšiřovat své taneční obzory a dovednosti.

Kamila Pinkasová

Kamila Pinkasová

Streetdance, Balet, Contemporary a moderndance
Út, Čt, Pá

Tanci se věnuji od 4 let, za což jsem neskutečně ráda. Ve svých 13 letech jsem začala docházet do tanečního studia Dancers 4 you, které mi ukázalo ne jen správný směr v tanci, ale i v životě. Celá atmosféra studia je rodinná a rozhodně bych jinde nebyla raději. 
Se svou skupinou se účastníme mnoha soutěží a to i v sólech a duech.
Mimo tréninky v našem studiu také dochazím na různé workshopy, které mě posouvají dál a  dávají nové zkušenosti, které mohu následně předávat dál na mých lekcích s dětmi a juniory.
  Ve svém soukromém životě mimo tancování, také hlídam děti, což je pro mě obrovskou zkušeností a to ne jen po stránce soukromého života, ale i toho lektorského.  
Zkrátka spojení tance a hudby je věc, která nám ukáže jiný svět než jsme doposud viděli. 
 

 

Klára Beranová

Klára Beranová

Streetdance
Čt

Eliška je tanečnice, která vyrostla v DANCERS 4 YOU a má za sebou již hodně zkušeností. Je to několikanásobný MISTR ČR a EVROPY. Její osobitý styl a nekonečný humor je zárukou dobré výuky a to v oblasti street dance. Letos natáčí videoklip s Janem Bendikem, který budete v nejbližších měsících vídat na TV NOVA a TV ÓČKO, kde můžete také Elišku vidět.


Eliška Lomozová

Eliška Lomozová

Streetdance
Út

S tancováním jsem začínala nejdříve aerobikem, a pak břišními tanci. To mě úplně nenaplňovalo a vydržela jsem u toho jen krátce. Od roku 2009 jsem vychovávána jako tanečník skvělým kolektivem v Dancers 4 you. Postupem času jsem měla možnost s naší  složkou získat mnoho medailí a hlavně zkušeností  na soutěžích.

Jako lektor v Dancers 4 you působím druhým rokem a vedu dětské složku začátečníků a mírně pokročilých tanečníků. Na lekcích učím úplné taneční základy a mou snahou je, aby děti tanec především bavil. Styly, které mě nejvíce baví jsou house dance a hip hop.

Kateřina Kubálková

Kateřina Kubálková

Streetdance
Út

Vystudovala jsem pedagogiku a hru na piano, což už odmala formovalo můj vztah k hudbě. Spojení hudby a pohybu je pro mě dokonalý způsob vyjádření emocí, relaxace, ale i poznání vlastního těla a jeho možností.Ve škole jsem navštěvovala hodiny scénického tance. Ale svůj taneční sen jsem si splnila až později, když jsem začala tančit v Dancers 4 you. S dětmi pracuji mnoho let a práce s nimi mě baví, naplňuje i živí. V Roztokách vedu mini děti, u kterých je mým hlavním cílem, aby je tancování především bavilo, naučily se cítit rytmus a utvořily partu kamarádů, které bude spojovat láska k tanci.

Klára Částková

Klára Částková

Streetdance
St, Čt

Ve školce jsem tančila rok balet a při nástupu do školy jsem v první třídě začala tančit disco dance. Ve druhé třídě jsem pak přešla do D4U, kde jsem až do posud. Vybojovali jsme společně spoustu úspěchů na mnoha soutěží v kategoriich streetshow a hip hop choreografie. Mimo "lektorování" jsem členem naši dospělácké složky, se kterou vystupujeme i na různých akcích, jako třeba Barvám neutečeš, a jiné. Snažím se chodit i na workshopy, abych se více vzdělávala a mohla svým svěřencům předat víc a víc zkušeností. V D4U učím děti a juniory.

Michaela Kubíčková

Michaela Kubíčková

Streetdance
Po, Út, St

Barča je dlouholetá tanečnice Dancers 4 You, která prošla všechny věkové kategorie a již minulý rok trénovala soutěžní složku DĚTÍ A. Neskutečně na sobě pracuje a pořád se posouvá dále, jsme velmi rádi, že je v našem teamu a může posouvat naše tanečníky. Je členkou naších dospěláků, kteří pravidělně bojují o nejlepší pozice na Mistrovství ČR. 

Barbora Treu

Barbora Treu


Út

 

Odeslat

Zeptej se Našich lektorů, co tě zajímá

Webdesign

© 2019 Dancers4You.cz