Lektoři

POZNEJ TY, KTEŘÍ TĚ TO NAUČÍ

NAŠE TANEČNÍ STUDIO MÁ TY NEJKVALITNĚJŠÍ LEKTORY V CELÉ PRAZE. PYŠNÍME SE NĚKOLIKA TITULY MISTRŮ ČR, TIHLE LEKTOŘI TĚ NAUČÍ VŠE.

Filtrovat výběr

Od roku 2003 se věnuji tanečnímu stylu BREAK DANCE. Jsem zakladatelem taneční skupiny PENTIFULL CREW. V pouhých šestnácti letech jsem byl vybrán mezi TOP 8 tanečníků na nejprestižnější soutěži jednotlivců té doby, BBOY KING a získal 2. místo. Od tohoto úspěchu jsem považován za TOP tanečníka v tomto stylu na české scéně. V září 2013 jsem byl díky vítězství ve východoevropské kvalifikaci pozván do Anglie na soutěž UK B-Boy Championships World Finals, kde jsem postoupil mezi 8 nejlepších tanečníků. Mojí silnou stránkou je komplexnost, věnuji se všem elementům break dance a to: toprock, footwork, freezes, powermoves, mojí specialitou je flexibilní styl.


Mými lekcemi prošlo už několik stovek tanečníků všech věkových skupin. V současné době se individuálně věnuji skupině nadějných mladých tanečníků, kteří pod mým vedením vyhrávají juniorské soutěže a nebojí se měřit i s nejlepšími dospělými tanečníky v České republice.


Jsem zakladatelem značky PRAGUE BREAKIN SCHOOL, která funguje ve studiu DANCERS 4 YOU, kde učím od roku 2009.

Honza Pentifull

Honza Pentifull

Breakdance
Po, Út, St, Čt, Pá

Své základy jsem získala v DANCERS 4 YOU, když jsem sem začínala jako malá chodit tančit. Dále moje taneční cesta vedla do Out Of Bounds, kde jsem se stala lektorkou a choreografkou, mé choreografie již v této rané tvorbě získaly mnoha ocenění ( Hip Hop a Show Junioři, Dospělí - Mistři Čech 2012 ). Jako tanečnice jsem se dále vzdělávala na mnoho zahraničních workshopech se špičkovými lektory. Svojí lektorskou činnostjsem  uplatnila i u Yemiho v Dance Academy Prague a především u nás v DANCERS 4 YOU. Jsem také účastnice Československo má talent se skupinou CHECK DIS OUT a Out Of Bounds, kde se mi dostalo veliké šance a nových dovedností před kamerou, např. - natáčení reklamy pro světoznámou firmu COCA-COLA, choreografování různých fashion show a společenských akcí. Na další roky máme naplánováno spousty spoluprací ( jako např. velký koncert české a slovenské kinematografie v Lucerně ). Mé choreografické úspěchy jsou každoročním překvapením - rok 2015 mi přinesl celých 12 medailí. Mými tanečními styly jsou především Hip Hop choreography a Old school Hip Hop.

Nika Kostovová

Nika Kostovová

Streetdance
Po, St, Čt, Pá

Michal Bezruč je zakladatelem - DANCERS 4 YOU , také v roce 1997 založil taneční skupinu CALIPSO DANCE KRNOV. Tanci se již věnuje více jak 20 let a za svou kariéru získal mnoho zkušeností a ocenění. Např.: Mistr České republiky, Evropy i Světa. Vychoval spousty tanečníků, posunul hranice možností a to ve všech směrech i pro mnoho začínajících lektorům. D4U patří mezi největší skupiny u nás, sčítá na více jak 20 lektorů a přes to s láskou a péčí pořád vyučuje a věnuje se tanečníkům. Kromě výuky v našem studio Michal dlouhé roky tančil za skupiny EGO DMC Brno, kde působil od roku 2005 a zároveň tak cestoval mezi Brnem a Prahou, aby si mohl splnit své taneční sny. Díky tomu se posunul jako tanečník, získal ocenění na předních soutěžích, a to jak tuzemských, tak zahraničních. V současné době se věnuje už výuce začátečníků, kterým má předat to nejdůležitější a to právě lásku k tanci, stará se o Roztoky u Prahy, vede některé kurzy v Praze.

Michal Bezruč

Michal Bezruč

Streetdance
Po, Út, St, Čt, Pá

S tancem jsem začínala už od doby svých prvních krůčků. Vystřídala jsem několik tanečních odvětví, jako jsou latinskoamerické tance, moderna a aerobick. Nejvíce mi ale do noty padl street dance, kterému se zde, v tanečním studiu Dancers 4 You, věnuji od roku 2009.

Tato taneční skupina je pro mě rodinou, proto se snažím tento pocit přiblížit i nově přicházejícím členům.

V rámci ligy CDO jsem se zúčastnila soutěží v sólech, duech a formací, odkud jsem si měla tu možnost odnést několik medailí. Snažím se lekce vytvořit jak kondičně a tanečně zajímavé, tak hlavně zábavné.

Každým rokem se vzdělávám v rámci různých tanečních kempů a workshopů jak se zahraničními lektory, tak i s lektory z celé České republiky.

 

Taneční styly vyučuji od úplných základů, a snažím se vždy vyhovět přání tanečníků. Mezi mé nejoblíbenější patří house dance, hip hop, funk (lockin'), a nově se mi zalíbil i poppin', který bych chtěla trochu více vyzkoušet.

Kateřina Klimczyková

Kateřina Klimczyková

Streetdance
Po, Út, St, Čt, Pá, So, Ne

Svou taneční kariéru zahájil na konci roku 2012 různými hostováními v ústeckých tanečních skupinách. S Vinyl Ladies se umístil na 1. místě na Mezinárodním tanečním festivalu Ústí n.L. 2012 a 2013. S touto skupinou získal také titul mistra ČR na CDO MČR miniformací 2013. V roce 2013 si založil vlastní taneční skupinu Invasian Crew, se kterou měl několik medailových umístění v Taneční skupině roku. Od roku 2013 působí v taneční skupině DC Marverci, se kterou se účastnil i soutěže WOD Germany. Od roku 2015 je součástí profesionální taneční společnosti JAD DC, díky které získal mnoho zkušeností s promo akcemi (např. pro Adidas, Puma apod.) nebo také s televizní show Tvoje tvář má známý hlas, kde se objevil v několika epizodách 1. a 2. série. Zaměřuje se hlavně na LA choreografie. Své taneční vzdělání stále prohlubuje účástí na tanečních workshopech domácích i zahraničních lektorů.

Tony Tran

Tony Tran

Streetdance
Po, St

V Dancers4you jsem už od roku 2007. Styly, kterým se věnuji, jsou Hip Hop, LA, Dancehall, Vogue a samozřejmě New style hustle, který jako jedna z mála z ČR mohu vyučovat. Účastnila jsem se na turné po Evropě s Jeffem Selbym (Houserem a zakladatelem New Style Hustle) a jsem členem našeho profiteamu D4U. Mimo tancování a výuku v naší skupině jsem členem Madcap hustlers crew. Velmi často se jezdím vzdělávat do zahraničí na nejprestižnější taneční campy. Miluji tanec a spolupráci s tanečníky. Znalosti, které získám od zahraničních lektorů, ráda předávám do našich složek a snažím se o nejlepší taneční vzdělání pro všechny.

Tess Lojkásková

Tess Lojkásková

Streetdance
Po

Tancuji už 10 let. Mám za sebou spoustu úspěchů v sólech a duech v organizaci CDO, tak i ve formacích, kde jsme s hlavní věkovou kategorií vybojovali 3. místo na Mistrovství ČR. Účastnila jsem se taktéž MČR Hip Hop Unite, kde jsem vybojovali krásné 4. místo. Vyučuji Hip Hop, House a Krump. Jsem členem krumpové skupiny RAWPTILE FAM aka Princess Madd Joker. Účastnila jsem se nejrůznějších tanečních workshopů s prestižními lektory, jako jsou například Quick Crew (NOR), Ruin (USA), Rowdy (GER) ,Yakuza Crew (FRA), Orville Xpressionz (JAM), Ice-e (FRA), Grichka(FRA), Tomáš Protivinský (CZE) atd…..a spoustu dalších tanečních kempů, kde jsem nabírala nové zkušenosti. Objevila jsem se i ve videoklipu od Ryana Atryho – FLARES, kde jsem účinkovala spolu s Czech Krump Movement. V Dancers4you vyučuji malé děti, které jsem letos dovedla s naší lektorkou Tess až do finále BEAT STREETU v kategorii Hobby Hip Hop.

Jitka Neuwirthová

Jitka Neuwirthová

Streetdance

Tanci se věnuji již 14 let. Momentálně působím v Afresh Dance Community. 

Zabývám se především street dancem a vše okolo s ním spojeném (i break dance :-)). Mám také svůj osobitý styl, který nikdo neumí popsat. Mou srdcovkou je jazz dance a contemporary. Nevyhýbám se ani tanci na podpatkách.

Studuji na ZČU mezinárodní vztahy – Britsko-americká studia.

Za dobu, co tancuji, jsem nasbírala velmi zajímavých zkušeností. Tím nejpodstatnějším bylo rozhodně: projekt EXIT 113 Lindy Rančákové, tančení v Hlasu Československa a v pořadu Chart Show, Gaze out, KIDS, natáčení s Honzou Loukotou,...

Účastnila jsem se mnoha módních přehlídek, komerčních vystoupení, battlů, soutěží a jiných.

Pravidelně se vzdělávám na tanečních workshopech (WS tour) po celé ČR a ve Španělsku. Ve Španělsku jsem také chvilku učila děti hip hop.

Markéta MAKULA Kašková

Markéta MAKULA Kašková

Streetdance
Po, Út, Čt

Pohyb mě zajímal a fascinoval už od dětství. Ať už to byla atletika ve škole, bojové sporty v tělocvičně nebo basketball na ulici. Nic mě ovšem nenaplňovalo natolik jako tanec, s kterým jsem se poprvé setkal ve 14 letech a který se stal mojí každodenní součástí. Prošel jsem si klasickými styly jako jazz, moderna, contemporary, pres funkin stylez az po hip hop nebo house dance. Momentálně se nezaměřuji na žádný konkrétní styl, pokud mě osloví hudba a cítím, že se moje tělo chce hýbat, hýbu se 

Jeník Hlaváček

Jeník Hlaváček

Streetdance
Čt

Od svých 4 let jsem se věnovala sportovní gymnastice. Po osmi letech jsem se rozhodla, že přestoupím na taneční dráhu. 2 roky jsem tancovala v taneční škole Emotion a to taneční styly jazz, balet a modernu a po dvou letech jsem se rozhodla, že vyzkouší hip hop, který mě začal bavit mnohem více. S hip hopem jsem vyhrála Mistroství ČR. Poté jsem přešla do D4U, kde úspěchů nebylo málo a našla zde taneční zázemí. Již čtvrtým rokem zde učím děti a mini děti, které mám moc ráda a lekce s nimi mě moc naplňují.

Anna Rubriciusová

Anna Rubriciusová

Streetdance
Čt

Naty je dlouholetá tanečníce našeho studia a své zkušenosti, které nasbárala od mnoha lektorů z ČR a zahraničí, dnes předává jako lektorka v naší pobočce na Hájích a to přesně ve Fitness Galaxii. Vyučuje malé děti od 6 let až do 11 let, dále juniory od 12 let do 15 let.

 

Natálie Doležalová

Natálie Doležalová

Streetdance
Út, Čt

Ve školce jsem tančila rok balet a při nástupu do školy jsem v první třídě začala tančit disco dance. Ve druhé třídě jsem pak přešla do D4U, kde jsem až do posud. Vybojovali jsme společně spoustu úspěchů na mnoha soutěží v kategoriich streetshow a hip hop choreografie. Mimo "lektorování" jsem členem naši dospělácké složky, se kterou vystupujeme i na různých akcích, jako třeba Barvám neutečeš, a jiné. Snažím se chodit i na workshopy, abych se více vzdělávala a mohla svým svěřencům předat víc a víc zkušeností. V D4U učím děti a juniory.

Michaela Kubíčková

Michaela Kubíčková

Streetdance
Út, St

Tanci se věnuji již od 4 let, navštěvovala jsem  kurzy scénického tance v STK Praha. V průběhu školní docházky jsem vystřídala mnoho tanečních studií, až jsem v roce 2008 zakotvila v TS DANCERS 4 YOU. Zde jsem byla součástí soutěžní složky dospělých, díky které jsem si vyzkoušela mnoho stylů tance, seznámila se skvělými lidmi a získala mnohé úspěchy (Mistři Čech, Vícemistři světa). Od roku 2011 jsem působila jako lektorka tanečních kurzů pro začátečníky.
Poslední dva roky v DANCERS 4 YOU máme spolu s Martinou Janečkovou pod svými křídly soutěžní složku nejmenších dětí, ve které se snažíme o to, aby se děti nejen zlepšovaly, ale abychom si užili spoustu legrace a ony si tanec zamilovaly tak, jako my.  Abych mohla dětem předávat čerstvé a nové taneční kroky, účastním se mnohých tanečních lekcí (hip hop, lyrical jazz, wack,…) a od letošního roku jsem součástí salsové skupiny Bohemian Salseros, ve které nabírám novou inspiraci k tomu, jak předávat lásku k pohybu a tanci.
Anna Dvořáková

Anna Dvořáková

Streetdance
Po, Čt

Jako malá jsem se intenzivně věnovala sportovnímu aerobiku. Ve 12letech se mojí srdeční záležitostí stal Street Dance. Velmi dobře se snažíme připravovat nejmenší věkovou kategorii, z kterých se opravdu vychovávají výborní tanečníci do soutěžních složek. Mým cílem je předat dětem všestranný pohybový rozvoj, taneční základy a rytmické cítění. Od loňského roku vedeme soutěžní složku MINI DĚTI, která se v žebříčku úspěchů zapsala na medailových příčkách. Důkazem jsou nejen nasbíraná ocenění, ale především spokojenost dětí a rodičů. Jako jedna z mála tanečníků, kteří jsou v D4U jsem zde od začátku.


Mezi m největší úspěchy patří titul Vícemistra světa 2009, titul Mistra České republiky 2009, účast na velkém tanečním projektu Dance Life Expo 2014 a titul Mistra České republiky 2014. Kromě svých osobních úspěchů jsem nasbírala s našimi dětmi i tituly dvojnásobných Mistrů Prahy 2015, a děti skončily na nádherném 4.místě na Mistrovství České republiky 2015.

Martina Janečková

Martina Janečková

Streetdance
Po, Čt

S láskou k hudbě a k tanci jsem se narodila. Tancovala jsem
latinsko-americké tance a ke street dance jsem se dostala ve svých 13
letech. Věnuji se mnoha stylům. Nejvíce se ale stále zaměřuji na
house dance. Miluju cestování, seznamování se s lidmi a poznávání
cizích kultur. Ráda získávám nové zkušenosti a znalosti, a
ještě raději je předávám dál.

Sabina Šrámková

Sabina Šrámková

Streetdance
Po, Út, St, Čt, Pá

Tančit jsem začala v Dancers 4 You v roce 2007. Rok na to jsem začala reprezentovat naše taneční studio na soutěžích a s mými spolutanečníky jsme vyhráli několik medailí včetně titulu vicemistři Evropy. Svojí lektorskou kariéru jsem započala před třemi lety a nadále ráda vyučuji převážně děti a juniory. V poslední době se nejradši věnuji stylu contemporary, ale stále se snažím rozšiřovat své taneční obzory a dovednosti.

Kamila Pinkasová

Kamila Pinkasová

Streetdance, Balet, Contemporary a moderndance
Út, Čt

Info bude doplněno....

Kristýna Vorlíčková

Kristýna Vorlíčková

Streetdance
St, Pá

Info bude doplněno ...

Tereza Votavová

Tereza Votavová

Streetdance
Út

Info bude doplněno...

Anna Gregorová

Anna Gregorová

Streetdance
Út

S tancováním jsem začínala nejdříve aerobikem, a pak břišními tanci. To mě úplně nenaplňovalo a vydržela jsem u toho jen krátce. Od roku 2009 jsem vychovávána jako tanečník skvělým kolektivem v Dancers 4 you. Postupem času jsem měla možnost s naší  složkou získat mnoho medailí a hlavně zkušeností  na soutěžích.

Jako lektor v Dancers 4 you působím druhým rokem a vedu dětské složku začátečníků a mírně pokročilých tanečníků. Na lekcích učím úplné taneční základy a mou snahou je, aby děti tanec především bavil. Styly, které mě nejvíce baví jsou house dance a hip hop.

Kateřina Kubálková

Kateřina Kubálková

Streetdance
Út

V mých tanečních začátcích jsem se intenzivně věnovala choreografiím. Navštívila jsem nespočet tanečních campů, workshopů, a studií v zahraničí a tak získala inspiraci od špiček světové taneční scény. Byla jsem součástí několika pražských tanečních skupin, se kterými jsem dosáhla úspěchů na Mistroství ČR, natáčela hudební a taneční videa a byla součástí tanečních shows. V roce 2014 jsem se začala věnovat stylu WAACKING, ve kterém jsem objevila i svět freestylu. V léte 2016 jsem se probojovala do finálového večerního battlu na SDK Europe. Současně se zejména věnuji waackingu, ladies styles a moderně.

Lucie Havlíková

Lucie Havlíková

Streetdance
Út

Vystudovala jsem pedagogiku a hru na piano, což už odmala formovalo můj vztah k hudbě. Spojení hudby a pohybu je pro mě dokonalý způsob vyjádření emocí, relaxace, ale i poznání vlastního těla a jeho možností.Ve škole jsem navštěvovala hodiny scénického tance. Ale svůj taneční sen jsem si splnila až později, když jsem začala tančit v Dancers 4 you. S dětmi pracuji mnoho let a práce s nimi mě baví, naplňuje i živí. V Roztokách vedu mini děti, u kterých je mým hlavním cílem, aby je tancování především bavilo, naučily se cítit rytmus a utvořily partu kamarádů, které bude spojovat láska k tanci.

Klára Částková

Klára Částková

Streetdance
Čt

Tanec mě bavil už od narození, ale aktivně se mu věnuji od roku 2013, kdy mě začal učit jeden z nejúspěšnějších bboys Honza Pentifull. Tancuju styl Break Dance a jsem členem skupiny Prague Breakin School, se kterou jezdím po různých soutěžích v Česku ale i do zahraničí. V roce 2015 jsem vyhrál mistrovství ČR a v roce 2017 se účastnil nejprestižnější soutěži na světě. Mimo různých battlů jsem byl pozván do natáčení klipu pro jednoho z nejznámějších cz rapparů. Na svých trénincích chci učit všechny elemnty Break Dance jako Toprock, footwork, freezes a postupem času věci zaměřené na sílu: powermoves.

Matúš Kuric

Matúš Kuric

Breakdance
Út

Anna Steinerová

Anna Steinerová

Streetdance
Út, Čt

 

Odeslat

Zeptej se Našich lektorů, co tě zajímá

Webdesign

© 2018 Dancers4You.cz