Aktuality

Nenech si ujít žádnou novinku!
Další aktuality
31/07/2019 VÝSLEDKY KONKURZU - ČERVEN 2019

31/07/2019VÝSLEDKY KONKURZU - ČERVEN 2019

Vážení tanečníci a rodiče,

zde naleznete jmenný seznam tanečníků, kteří jsou přijati do soutěžních složek DANCERS 4 YOU. Jedná se o rozřazení do věkové kategorie a přijetí do našeho studia. 

Právě aktuálně rozřazujeme všechny tanečníky do složek, ve kterých budou startovat v září, pokud nenaleznete své jméno tak nás kontaktujte. Podmínkou přijetí je zaplacení zálohy a následně pololetí dle našich informací, které jste dostali na konkurzu, pokud ho někdo nemá, pak si ho můžete stáhnout ZDE. Rozvrh se bude dělat hned, jakmile rozdělíme složky a předpokládáme, že to stihneme v průběhu července. 

Všem přijatým tanečníkům gratulujeme a pokud budete mít jakýkoliv dotaz, jsme Vám plně k dispozici.

 SEZNAM PŘIJATÝCH TANEČNÍKŮ DANCERS 4 YOU PRAHA - Teplická 275/30, P9 

 BUDEME TANEČNÍKY SLEDOVAT NA SDS A MŮŽEME TANEČNÍKA POSUNOUT DO DALŠÍ SLOŽKY

TANEČNÍCI, KTEŘÍ NEBYLI NA KONKURZU V ČERVNU MAJÍ MOŽNOST DALŠÍ NA SDS A V ZÁŘÍ 

MINI DĚTI GROUP I. 

(oficiální název složky bude na novém rozvrhu)

BRODA Matyáš
DROZDOVÁ Nela
GLESGOVÁ Stella
CHLEBORÁDOVÁ Jessica
KALIBERKOVÁ Vega
NGOKA Thea
NOVOTNÝ Václav
OSTRÁ Anna
ŠÍBAL Jáchym
ŠUBRTOVÁ Gabriela
VLADOVIČOVÁ Pavlína
MITÁŠOVÁ Adriana

 

DVK GROUP I.

(oficiální název složky bude na novém rozvrhu)

PETRÁKOVÁ Sabina
FAJÁKOVÁ Alena
HRUŠKOVÁ Denisa
ŠŤASTNÁ Evelína
SVOBODOVÁ Nikola
FEKETOVÁ Sofie
ŠTEFKOVÁ Linda
ZIKMUNDOVÁ Kateřina
BURIANOVÁ Natálie
SPURNÁ Sára
NZAMBI Jordan
MAŠKOVÁ Kateřina
ZEMANOVÁ Rozálie
KREJČÍKOVÁ Natálie
KRÁSENSKÁ Nikola
BISKUPOVÁ Lucie
HAMPACHEROVÁ Natálie

 

DVK GROUP II. 

(oficiální název složky bude na novém rozvrhu)

REHÁKOVÁ Lenka
BOLEGOVÁ Gloria
GREIFONEROVÁ Ella
ZOUBKOVÁ Julie
PULKERTOVÁ Eliška
TŮMOVÁ Sofie
WITEK Adéla
IVONOVÁ Aneta
ŘEHOŘOVÁ Viktorie
TICHÁ Sofie
OSTRÁ Kateřina
ŘEHOŘOVÁ Viktorie
ŠTÍPKOVÁ Laura
MAREŠOVÁ Nella
FABIANOVÁ Julie
SOMYKOVÁ Sandra
HABOŇOVÁ Johana
HOLEČKOVÁ Adéla
PÝCHOVÁ Karolína
MALÁ Melisa
MUCHOVÁ Barbora
FABIANOVÁ Julie
   

 

DVK GROUP III. 

(oficiální název složky bude na novém rozvrhu)

 

KALIBERKOVÁ Soňa
CHLEBORÁDOVÁ Natálie
ČERVENKOVÁ Julie
DURIČIČ Marija
URBÁNEK Šimon
SHAALAN Aya
MOUCOVÁ Barbora
ŠUBRTOVÁ Simona
HRADŇANSKÁ Adéla
PÝCHOVÁ Simona
SOROCHTEJ Viktorie
ZÁVESKÁ Andrea
HAVRÁNKOVÁ Denisa
KŘIVÁNKOVÁ Natálie

 

DVK GROUP - VÝBĚR NA UNITE 

(oficiální název složky bude na novém rozvrhu)

PETRÁKOVÁ Sabina
FAJÁKOVÁ Alena
ŠŤASTNÁ Evelína
SVOBODOVÁ Nikola
FEKETOVÁ Sofie
ŠTEFKOVÁ Linda
ZIKMUNDOVÁ Kateřina
PRINCOVÁ Jacqueline
KUČEROVÁ Alice
SPURNÁ Sára
NZAMBI Jordan
 bude doplněn po SDS  

 

JVK GROUP I. 

(oficiální název složky bude na novém rozvrhu)

ŤUKALOVÁ Kristýna
SVOBODOVÁ Vendula
BABNÍČOVÁ Lucie
DUNDĚROVÁ Adéla
KONEČNÁ Barbora
HOUZAROVÁ Nicol
SPURNÁ Adriana
VÁŠOVÁ Sabina
HAILANDOVÁ Karolína
HAILANDOVÁ Veronika
BREINLOVÁ Sabina
NZAMBI Flaviano
BLAHOVÁ Klára
PŘEROVSKÁ Rebeka
BROŽÍKOVÁ Martina
MALÁTOVÁ Klára
FÜRSTOVÁ Karolína
BEDNÁŘOVÁ Markéta
DEMCHAN Kateřina
MLČÁKOVÁ Aneta 

 

JVK GROUP II. 

(oficiální název složky bude na novém rozvrhu)

TROCHLJUK Darja
JUURIK Žeňa
MAMALIGA Karolina
PRINCOVÁ Jacqueline
KUČEROVÁ Alice
ERNESTOVÁ Linda
Mitášová Aneta
SHELEGIYA Sofia
NOKIČ Laila
VOJTOVÁ Rozálie
POLANSKÁ Alexandra
PETERKOVÁ Eliška
UKHAL Elizabeth
KARASOVÁ Denisa
ŘEŽÁBKOVÁ Adriana
BROŽOVÁ Nicol
MECOVÁ Kateřina Mia
JANSTOVÁ Lucie
MALÁTOVÁ Petra
FRIEDRICHOVÁ Jasmína
LÁNSKÁ Karolína
VECÁNOVÁ Amálie

 

JVK GROUP III. 

(oficiální název složky bude na novém rozvrhu)

ANDRLÍKOVÁ Klaudie
KREJČOVÁ Lucie
PÁCALTOVÁ Lucie
SHONOVÁ Michaela
MAYOKHA Alina
ŠPERLINGOVÁ Lucie
TOVARYŠOVÁ Emma
VENERA Daniel
BRADÁČOVÁ Lenka
ADEKEYE Anna Beatrice
POLAVKOVÁ Hana
VERČIMÁKOVÁ Veronika
HELLEROVÁ Barbora
VALTROVÁ Vendula
HOLUBOVÁ Emma
JIRAVOVÁ Anežka
JURAKOVÁ Karina
ALON Sarah
HÁJKOVÁ Johana 

 

JVK GROUP - VÝBĚR NA UNITE 

(oficiální název složky bude na novém rozvrhu)

SVOBODOVÁ Vendula
BABNÍČOVÁ Lucie
DUNDĚROVÁ Adéla
HOUZAROVÁ Nicol
SPURNÁ Adriana
HAILANDOVÁ Karolína
HAILANDOVÁ Veronika
BREINLOVÁ Sabina
NZAMBI Flaviano
BLAHOVÁ Klára
PŘEROVSKÁ Rebeka
ŤUKALOVÁ Kristýna
BEDNÁŘOVÁ Markéta SDS TEST

 

HVK GROUP I. 

(oficiální název složky bude na novém rozvrhu)

TARANENKO Jana
VILDOVÁ Adéla
MOTTLOVÁ Pavlína
PĚNIČKOVÁ Anna
HORVÁTHOVÁ Natálie
BAJER Adam
SMETÁNKOVÁ Eliška
ŠIMÍKOVÁ Karolína
HRBKOVÁ Dominika
PRINCOVÁ Frances Nina
BOLEGOVÁ Sofia
KRAJČOVÁ Daniela
LOMOZOVÁ Eliška
GALLOVÁ Anna
JAROLÍMOVÁ Nikol
VAVERKOVÁ Barbora
PETERKOVÁ Karolína
DOMNOSILOVÁ Barbora
ŠIMŮNKOVÁ Jana
VLADOVIČOVÁ Adéla
BRNADOVÁ Anna
ŽÁČKOVÁ Johana
KOLÁŘOVÁ Alžběta

 

HVK GROUP II. 

(oficiální název složky bude na novém rozvrhu)

NĚMEČEK Jakub
ŠTURMOVÁ Magdalena
JANATOVÁ Beata
HACKERSCHMIDOVÁ Petra
POSPÍŠILOVÁ Dominika
RŮŽENCOVÁ Kateřina
ZITOVÁ Nikola
ČERNÍKOVÁ Kateřina
LOSOVÁ Margita
VIESNEROVÁ Adéla
LIŠKOVÁ Barbora
HRYTSYK Kristýna
NOVÁKOVÁ Barbora GROUP I.?
AUBRECHTOVÁ Eva
KARBULKOVÁ Lucie
FOLTÝNOVÁ Markéta
CHROUSTOVÁ Veronika
MOUCHOVÁ Veronika
BOHUN Jiří

 

HVK GROUP - VÝBĚR NA UNITE 

(oficiální název složky bude na novém rozvrhu)

HORVÁTHOVÁ Natálie
BAJER Adam
SMETÁNKOVÁ Eliška
ŠIMÍKOVÁ Karolína
HRBKOVÁ Dominika
PRINCOVÁ Frances Nina
BOLEGOVÁ Sofia
KRAJČOVÁ Daniela
LOMOZOVÁ Eliška
   
možnost konkurz září 2019  
   

 

RODIČE ZÁŘÍ :)  

(oficiální název složky bude na novém rozvrhu)

 

  • JE UVEDENO (DVK/JVK) tanečník může tančit v juniorské složce, pokud má zájem o juniorskou kategorií, pak nás může kontaktovat
  • JE UVEDENO (JVK/DVK) tanečník může tančit v dětské složce, ale věkem už odpovídá juniorské kategorii,pokud by se chtěl informovat, pak nás může kontaktovat a můžeme probrat možnosti v DVK
  • V září bude doplňovací konkurz a už teď víme, že některé složky jsou plné, pokud jste nestihli konkurz, pak nás kontaktujte a probereme možnosti
  • Nejste v seznamu, pak nás kontaktujte a my to dáme do pořádku :)
  • ZDE V SEZNAMU CHYBÍ JMÉNA TANEČNÍKŮ, KTEŘÍ JSOU OMLUVENI
  • Podmínkou přijetí a zapsání do soutěžní složky je uhradit zálohu 2000,-Kč a následně pak dle informačního dokumentu dodržet potřebné podmínky, pokud bude mít někdo jakýkoliv dotaz, nebo problém, kontaktujte nás. Při platbě na clelý rok je sleva 500,-Kč /pololetní platba je  4500,-Kč 
  • Při platbě nemusíte dávat SS, jen do poznámky jméno(příjmení a kurz) a VS první šestičíslí rodného čísla.
  • Pokud máte problém se zaplacení částky do termínu, tak nás prosím kontaktujte.

SEZNAM PŘIJATÝCH TANEČNÍKŮ DANCERS 4 YOU ROZTOKY U PRAHY

 

Barešová Kateřina JVK ELITE
Buchalová Barbora JVK ELITE
Cala Uhia Valentina JVK ELITE
Částková Kristýna JVK A /Elite
Čechová Zuzana JVK ELITE
Čermáková Aneta JVK ELITE
Dvořáková Barbora JVK A
Härtelová Anna JVK A
Holubová Zuzana JVK A
Hovadíková Madlen JVK A
Hrachovcová Sára JVK A
Kelišová Nikola konk.PRAHA?
Klapka Jura JVK A
Kmochová Tereza JVK A /Elite
Kobrová Daniela JVK ELITE
Kobrová Nikola JVK ELITE
Koubíková Kristýna JVK A
Koubíková Nella JVK A
Maršová Emma JVK ELITE
Mirošníková Laura JVK ELITE
Nováková Markéta JVK A
Podražilová Helena JVK A
Ratiborská Anna JVK A
Rousek Šimon JVK ELITE
Sedláčková Eliška JVK A
Seidlová Nikola JVK A
Sílová Michaela JVK ELITE
Sládková Natálie JVK A
Šimonová Michaela JVK A /Elite
Tichá Agáta JVK A
Landers Karolína JVK A 


 

  • Ten kdo nebyl na červnovém konkurzu nic se neděje, budeme dělat ještě na SDS (letní soustředění) a také v září. 
  • Nejste v seznamu, pak nás kontaktujte a my to dáme do pořádku :)
  • Ten kdo má u svého jména (-) pak nebyl na červnovém konkurzu 
  • Podmínkou přijetí a zapsání do soutěžní složky je uhradit zálohu 2000,-Kč  a následně pak dle informačního dokumentu dodržet potřebné podmínky, pokud bude mít někdo jakýkoliv dotaz, nebo problém, kontaktujte nás. Při platbě na clelý rok je sleva 500,-Kč /pololetní platba je 4500,-Kč
  • Při platbě nemusíte dávat SS, jen do poznámky jméno(příjmení a kurz) a VS první šestičíslí rodného čísla.
  • Pokud máte problém se zaplacení částky do termínu, tak nás prosím kontaktujte.

DĚKUJEME ZA SKVĚLÉ VÝKONY NA III. KONKURZECH A BUDEME SE TĚŠIT NA SEZÓNU 2019/2020

 

Webdesign

© 2019 Dancers4You.cz