Aktuality

Nenech si ujít žádnou novinku!
Další aktuality
20/07/2020 VÝSLEDKY KONKURZU 2020

20/07/2020VÝSLEDKY KONKURZU 2020

Ahoj všem tanečníkům, 

zde naleznete výsledky konkurzu, který proběhl 15.6.2020 a 25.6.2020. Pokud se stane, že se nenajdete, pak nám prosím napište, pokud máte někde (*) pak nám také raději napište, jedná se o nějaké upřesnění. Pokud někdo bude chtít, může využít 31.8.2020 další konkurz, který bude v našem studiu, všechny informace budou na webu. Připravujeme také rozvrh a novou sezónu, ale potřebujeme potvrdit tanečníka do zařazení a následně uhradit člneství.

Pokud se někdo bude chtít dostat výše, pak je potřeba navštívit III. KONKURZ, v krajním případě SDS 2020. 

Lektory soutěžních složek právě řešíme, budeme mít sezení lektorů a až budeme mít jejich potvrzení, hned je zveřejníme. 

Pokud ti co se nedostali do složky, do které chtějí, doporučujeme ještě konkurz 31.8.2020 a také pro ty, kteří se nedostali, vyučovat bude jiný lektor. Pokud nestíháte i tento termín, tak prosím piště na michal@dancers4you.cz

 

PODMÍNKY PŘIJETÍ DO 22.6.2020 - (následně bude místo nabídnuto náhradníkům)

1) POTVRDIT ZAŘAZENÍ - sekretariat@dancers4you.cz - 777 033 953

2) ZAPLACENÍ ČLENSTVÍ NA I.POLOLETÍ 2020/2021

 

GRATULUJEME K PŘIJETÍ

 

MINI KURZ PŘÍPRAVKA:

DJOA MALIA ELISABETH
DJOA ELODIE JEANNE
JEHLÁŘOVÁ TEREZA
WITEK TEREZA

 

DVK RED:

BOLEGOVÁ GLORIE
DURIČIČ MARIJA
FABIÁNOVÁ JULIE
GREIFONEROVÁ ELLA
HABOŇOVÁ JOHANA
HAVRÁNKOVÁ DENISA
HOLEČKOVÁ NATÁLIE
HOLEČKOVÁ ADÉLA
HRADŇANSKÁ ADÉLA
CHLEBORÁDOVÁ NATÁLIE
IVONOVÁ ANETA
JIRKOVÁ VERONIKA
KALIBERKOVÁ SOŇA
KORBUTOVÁ NINA
KORBUTOVÁ ZITA
MAREŠOVÁ NELLA
MUCHOVÁ BARBORA
NOVÁKOVÁ ALEXANDRA
OSTRÁ KATEŘINA
PULKERTOVÁ ELIŠKA
SOMYKOVÁ SANDRA
SUSOVÁ SÁRA
ŠNAJDROVÁ EMA
ŠTÍPKOVÁ LAURA
TICHÁ SOFIE
TŮMOVÁ SOFIE
VLADOVIČOVÁ PAVLÍNA
WITEK ADÉLA

 

DVK ORANGE:

DOBROTHOVÁ DOMINIKA
DROZDOVÁ NELA
GLESGOVÁ STELLA
CHLEBORÁDOVÁ JESSICA
KALOUSOVÁ ANNA 
KHATSKEVYCH KRYSTYNA
KŘÍVÁNKOVÁ NATÁLIE
MITÁŠOVÁ Andrea
NECHANICKÁ MARIE
NOVÁKOVÁ NATÁLIE
NOVOTNÝ VÁCLAV
OSTRÁ ANNA
PEREBZJAK VERONIKA
SOSNOVÁ ELEN MARITA
ŠÍBAL JÁCHYM
VOZDECKÁ NATÁLIE

 

 

DVK WHOOP TEAM:

ČECHOVSKÁ Zuzana
ČERVENKOVÁ Tereza
FIRAT Ella
HOLEČKOVÁ Nelly
NAJMANOVÁ Adéla
POKORNÁ Eliška
RICHTRMOCOVÁ Simona
SALÁKOVÁ Michaela
STOPPANI Laura
ŠESTÁKOVÁ Aneta
ŠLIKOVÁ Denisa
TRÝBOVÁ Anna


THE BEST TEAM DVK: výběrová složka ze všech dětí -  1x trénink týdně

BOLEGOVÁ GLORIE
GREIFONEROVÁ ELLA
HAVRÁNKOVÁ DENISA
IVONOVÁ ANETA
JIRKOVÁ VERONIKA
KALIBERKOVÁ SOŇA
KORBUTOVÁ NINA
KORBUTOVÁ ZITA
NOVÁKOVÁ ALEXANDRA
PULKERTOVÁ ELIŠKA
SOMYKOVÁ SANDRA
ŠNAJDROVÁ EMA
TICHÁ SOFIE
TŮMOVÁ SOFIE
WITEK ADÉLA

 

JVK BROWN:

ADEKEYE
ANNA BEATRICE
BABNIČOVÁ LUCIE
BEDNÁŘOVÁ MARKÉTA
BLAHOVÁ KLÁRA
BREINLOVÁ SABINA
BROŽÍKOVÁ MARTINA
*BROŽOVÁ NICOL
DUNDĚROVÁ ADÉLA
FURSTOVÁ KAROLÍNA
HAILANDOVÁ VERONIKA
HAILANDOVÁ KAROLÍNA
*HOUZAROVÁ NICOL
KONEČNÁ BARBORA
MALÁTOVÁ KLÁRA
MARŠOVÁ EMMA
MLČÁKOVÁ ANETA
PŘEROVSKÁ REBEKA
SVOBODOVÁ VENDULA
ŤUKALOVÁ KRISTÝNA
UCHAL ELZABETH
VÁŠOVÁ SABINA

 

JVK YELLOW:

KREJČÍKOVÁ NATÁLIE
PETRÁKOVÁ SABINA
FAJÁKOVÁ ALENA
MAMALIGA KAROLÍNA
ŠŤASTNÁ EVELÍNA
ŘEŽÁBKOVÁ ADRIANA
SVOBODOVÁ NIKOLA
ZIKMUNDOVÁ KATEŘINA
REHÁKOVÁ LENKA
HRUŠKOVÁ DENISA
FEKETOVÁ SOFIE
HAMPACHEROVÁ NATÁLIE
BURIANOVÁ NATÁLIE
DEMČAN KATEŘINA
VENERA DANIEL
*KUČEROVÁ  ALICE 
*MECOVÁ KATEŘINA

 

 

 

JVK BLUE:

ALON SARAH
BISKUPOVÁ LUCIE
ČERVENKOVÁ JULIE
DANISOVÁ ELIŠKA
ERNESTOVÁ LINDA
FRIEDRICHOVÁ JASMÍNA
HÁJKOVÁ JOHANA
JANSTOVÁ LUCIE
JIRAVOVÁ ANEŽKA
JURAKOVÁ KARINA
JURIK ŽEŇA
KOHOUŠKOVÁ NICOL
KOPKOVÁ NELLA
MALÁTOVÁ PETRA
MEJSNAROVÁ ANNA
MITÁŠOVÁ ANETA
NOVÁKOVÁ  KAMILA
ŘEHOŘOVÁ VIKTORIE
ŠUBRTOVÁ SIMONA
URBÁNEK ŠIMON
VECÁNOVÁ AMÁLIE
YAPPAROV ADÉLA
ZÁVESKÁ ANDREA

 

 

 

JVK ROZTOKY:

BAREŠOVÁ  KATEŘINA
BUCHALOVÁ  BARBORA
BUŠTOVÁ NICOL
CALA UHIA VALENTÝNA
ČECHOVSKÁ  ZUZANA
ČERMÁKOVÁ ANETA
HRACHOVCOVÁ  SÁRA
KELIŠOVÁ  NIKOLA
KMOCHOVÁ TEREZA
KOBROVÁ  NIKOLA
KOBROVÁ  DANIELA
KOUBÍKOVÁ NELA
MAJEROVÁ  ALENA
*MARŠOVÁ  EMA
RATIBORSKÁ ANNA
SÍLOVÁ MICHAELA

 

THE BEST TEAM JVK: výběrová složka ze všech juniorů -  1x trénink týdně

ADEKEYE ANNA BEATRICE
BURIANOVÁ NATÁLIE
FAJÁKOVÁ ALENA
FEKETOVÁ SOFIE
HAMPACHEROVÁ NATÁLIE
KUČEROVÁ  ALICE 
MAMALIGA KAROLÍNA
SVOBODOVÁ NIKOLA
ŠŤASTNÁ EVELÍNA
ZIKMUNDOVÁ KATEŘINA

 

 

JVK KURZ:

ELBADRI SÁRA
LUKEŠOVÁ ELIŠKA
MARKOVÁ ELIŠKA
MATOŠ JENIFER
NANIČ ENA
   
SCHMIEDBERGEROVÁ TEREZA
ŠTĚTINOVÁ KAROLÍNA
ŠTICHOVÁ NIKOLA
VÁCHOVÁ  ZUZANA
YAPPAROV ADÉLA

 

 

HVK GREY:

AUBRECHTOVÁ EVA
FOLTYNOVÁ MARKÉTA
FURSTOVÁ KAROLÍNA
HACKERSCHMIDOVÁ PETRA
LOSOVÁ MARGITA
HRYTSYK KRISTÝNA
JANATOVÁ BEATA
MAYOKHA ALINA
MLČÁKOVÁ ANETA
NĚMEČEK JAKUB
NOKIČ LAILA
NOVÁKOVÁ BARBORA
PETERKOVÁ ELIŠKA
RŮŽENCOVÁ  KATEŘINA
SHONOVÁ MICHAELA
ŠTURMOVÁ MAGDALENA
VIESNEROVÁ ADÉLA

 

THE BEST TEAM HVK: výběrová složka ze všech JVK / HVK -  1x trénink týdně

BABNIČOVÁ LUCIE
BLAHOVÁ KLÁRA
BREINLOVÁ SABINA
DUNDĚROVÁ ADÉLA
HAILANDOVÁ VERONIKA
HAILANDOVÁ KAROLÍNA
HOUZAROVÁ NICOL
HRYTSYK KRISTÝNA
KONEČNÁ BARBORA
MLČÁKOVÁ ANETA
PŘEROVSKÁ REBEKA
SVOBODOVÁ VENDULA
ŤUKALOVÁ KRISTÝNA
VÁŠOVÁ SABINA

 

DOPLŇOVACÍ KONKURZ 25.6.2020 - DRUHÁ ŠANCE

 

DĚKUJEME VŠEM ZA ÚČAST

Webdesign

© 2020 Dancers4You.cz