Aktuality

Nenech si ujít žádnou novinku!
Další aktuality
29/03/2016 První soutěže za námi

29/03/2016První soutěže za námi

Milí rodiče, tanečníci, kamarádi,

 

první soutěže máme již za sebou. Dne 19.března jsme zahájeli naší soutěžní sezónu regionálním kolem CDO, které se konalo ve sportovní hale Slavia. Soutěže se účastnily naše mini děti, s choregrafií Turn it up které letos šly poprvé do kategorie dětí a pod vedením Aničky Dvořákové a Martiny Janečkové si poprvé zkusily soutěžit i mezi "velkými". Děti ze Střížkova, pod vedením Lucie Bezručové a Niky Kostovové si odvezly ze soutěže první medaili a to konkrétně bronzovou s choreografií Oldschool is back. Junioři pod vedením Tess Lojkáskové a Katky Klimczykové letos už prvně také tančí v juniorské kategorii a s nádhernou choreografií Fear the burn se rozhodli bojovat s ostatními. Pod vedením Pavla Pazderníka a Niky Kostovové soutěžili i junioři s choreografií Taste the groove a předvedli opravdu nádherný výkon. Junioři s choreografií World behind the mirror obhájil své loňské první místo a lektorky Lucie Bezručová a Nika Kostovová spolu s juniory získali letos opět titul Mistrů Prahy. To stejné platilo i u dospělých pod vedením Simony Virglové, také se stali Mistry Prahy s choreografií Extraterrestrial tribe. Letos si poprvé vyzkoušeli i hlavní věkovou kategorii tanečníci pod vedením Lucie Bezručové a Niky Kostovové s choreografií The power of music, a vyhráli krásnou bronzovou medaili. Poslední složka dospělých pod vedením Niky Kostovové a Jitky Neuwirthové skončila na čtvrtém brambůrkovém místě, ale vidět tančit letos dospěláky je opravdu krásným pohledem. Můžete se sami přesvědčit, až uvidíte choreografii Hypoprosexisti, protože stojí za to. To jsou naše úspěchy z první soutěže a jak to pokračovalo dál?

 

Dne 26.března byl krásný slunečný den a u nás probíhalo další regionální kolo a tentokrát na Taneční skupině roku. Skvělý moderátor Ondra Vodný nesměl chybět, dokázal vytvořit dokonalou atmosféru, všichni tanečníci si soutěž nesmírně užívali. A jak jsme dopadli? Mini děti s choreografií Turn it up vyhráli region a získali tak zlaté medaile. Děti Oldschool is back vyhrál stříbrné medaile. Junioři s choreografií The power of music obsadili třetí místo. Junioři s choreografií World behind the mirror mají stříbrné medaile. Junioři s choreografií Fear the burn a Taste the groove bohužel ve velké konkurenci nešli dál do finále, ale udělali nám velkou radost, protože bojovali jako lvi a opravdu se moc snažili. Poprvé na soutěži jsme měli i rodiče, s choreografií Simpsoňíci Taifuňáci od Michala Bezruče a Lucky Bezručové trsali o sto šest a ve velké konkurenci zkrátka zaváleli a mají doma také své první letošní bronzové medaile. Dospělí s choreografií Extraterrestrial tribe obsadili třetí místo a poslední složka dospělých s choreografií Hypoprosexisti se probojovala do finále ve velké konkurenci a postupuje tak na Mistrovství Čech.

Všem moc gratulujeme, nezapomeňte, že soutěže nejsou jen o výhrách, jsme rádi, když vás vidíme, jak si tanec na place užíváte, jak z vás proudí energie a jak moc si vše užíváte. Moc vám děkujeme a je radost se na vás dívat.

 

Team D4U

Webdesign

© 2022 Dancers4You.cz