Aktuality

Nenech si ujít žádnou novinku!
Další aktuality
01/05/2020 PROVOZ LEKCÍ

01/05/2020PROVOZ LEKCÍ

D4U HOUSE PRAHA

Vážení rodiče, tanečníci a přátelé našeho studia,

vzhledem k rozvolňování připravujeme zkušební provoz v našem studiu D4U HOUSE a to od 18.5. 2020. Vzhledem nařízení a dodržení hygienických norem, jsme nuceni upravit lekce tak, aby mezi lekcemi bylo dostatek času na kompletní dezinfekci tanečního sálu, vstupu a wc, proto jsou zatím lekce kratší. Z hygieny přišlo mnoho požadavků, které musíme bezpodmínečně dodržovat, protože frekvence v našem studiu je opravdu velká a na prvním místě je zdraví našich tanečníků a všech rodinných příslušníků.

Pod textem je aktuální rozvrh od 18.5. do 23.5.2020, který budeme ladit na další týdny. Netušíme, kolik dojde tanečníků na lekce a proto se snažíme, aby lekce byly efektivní po všech stránkách a proto Vás prosíme o zpětnou vazbu, s kým můžeme počítat, zdali nemáte nějaké omezení, zdali nejste mimo Prahu, nebo Vás něco limituje. Moc rádi uvidíme všechny vaše děti a moc se na ně těšíme. Pokud se někde spojily složky, je to z důvodů toho, že někteří lektoři jsou limitování a nebo jsou v první linii a nemohou vykonávat lekce, proto jsme přistoupili na určitý kompromis. Není to snadná situace pro nikoho, ale budeme dělat maximum proto, aby se vše dostalo do starých kolejí. V příloze přikládáme čestné prohlášení a také instrukce, jak budeme fungovat ve studiu a co se musí dodržet.  

 

Prosíme o informaci, zdali můžeme s vámi počítat - lekce@dancers4you.cz

ROZVRH D4U HOUSE ČERVEN

ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ 

INSTRUKCE 

 

KRALUPY N. VLTAVOU

Vážení rodiče a tanečníci,


od 18.5. 2020 bude znovu zahájen provoz tanečních lekcí pod vedením Aničky Steinerové. 

Prosíme o dodržení všech hygienických norem, které jsou aktuálně nastavené. Každý tanečník přijde již v tanečním oblečení, protože nemůžeme využít šatny. S sebou pouze boty a pití. Všechny tanečníky si lektorka převezme před lekcí a společně se odeberou do sálu a zpět opět tanečníky lektorka přivede. Také je zapotřebí odevzdat čestné prohlášení, které je v příloze. 

Prosíme o informaci, zdali můžeme s vámi počítat - lekce@dancers4you.cz

ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ 

INSTRUKCE 

 

 OD 25. 5. 2020 OTEVÍRÁME:

ZŠ ROZTOKY

FIT2B KRAKOV 

NEHVIZDY

 

! ZATÍM NEOTVÍRÁME FITNESS GALAXIE !

! ZŠ KORUNOVAČNÍ - uzavřené nařízením pana ředitele !
 

Webdesign

© 2022 Dancers4You.cz