Aktuality

Nenech si ujít žádnou novinku!
Další aktuality
26/08/2019 PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR D4U 2019

26/08/2019PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR D4U 2019

Vážení rodiče a tanečníci,

v tomto informačním článku se Vám pokusíme stručně popsat, jak bude příměstský tábor probíhat a co je potřeba mít na tábor. Doufáme, že si děti tábor užijí a vy budete se vším spokojeni.Tento je již třetí v pořadí a určitě si ho skvěle užijeme.

 

NÁSTUP NA PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 26.8.2019

V pondělí 26.8. mají děti nástup v našem tanečním studiu D4U HOUSE (Teplická 275/30, Praha 9 Střížkov) v 8:00 hodin ráno. Svoje děti přivedete a naši lektoři si je převezmou.

K nástupu na tábor je potřeba odevzdat dokumenty, které jsou ke stažení na našich webových stránkách www.dancers4you.cz v sekci "TÁBORY" pod informacemi opříměstském táboře. Pokud Vaše dítě trpí alergií nebo drží nějakou dietu, nahlaste to prosím předem na recepci (774 033 958, recepce@dancers4you.cz). Obědy se totiž objednávají předem.

V den nástupu odevzdáte ve výrazně a čitelně podepsané obálce:

 • kopii potvrzení od lékaře tanečníka
 • kopii kartičky pojištěnce tanečníka
 • bezinfekčnost (datum a podpis nesmí být starší 24 hodin před nástupem na tábor)

V případě uplatnění slevy na tábor:

 • potvrzení rodičů samoživitelů (rozsudek soudu o svěření dítěte do péče, popř. čestné prohlášení)
 • potvrzení o invalidním důchodu
 • potvrzení z Úřadu práce

HARMONOGRAM DNE

 • nástup 8:00 hod. - po předání dětí lektorům bude pro děti připravená snídaně (prosíme choďte včas)
 • lekce 9:00 - 10:00 hod. - v této době bude probíhat lekce tance pod vedením lektorů, děti se budou učit choreografie a různé taneční kroky; lekce může být proložena hrami na odreágování apod.
 • svačina 10:00 hod. - pro děti bude připraveno občerstvení (jídlo, pití)
 • lekce 10:30 - 12:00 hod.
 • oběd 12:00 - 13:00 hod
 • odpolední klid 13:00 - 14:00 hod. - během odpoledního klidu mohou jít děti s lektory na hřiště, případně se věnovat jiným aktivitám na studiu
 • lekce 14:00 - 16:00 hod

ODCHOD

Rodiče si své děti budou vyzvedávat denně v 16:00 hodin po skončení poslední lekce. Čas ukončení lekce záleží výhradně na lektorovi.

CO S SEBOU

Tanečníci si s sebou vezmou oblečení na tréninky (tričko, tepláky, sukně; prostě to, v čem se tanečník cízí pohodlně a bude v tom moci tancovat), boty na tancování (doporučujeme pevnou obuv - tenisky, ne balerínky a cvičky), holčičkám s dlouhými vlasy doporučujeme dát gumičku do vlasů, láhev na pití (pitný režim bude zajištěn). 

Pokud Vaše dítě užívá nějaké léky v pravidelnou dobu, je nutné to nahlásit v den nástupu na recepci.Lektoři budou s dětmi chodit na hřistě, takže pokud uznáte za vhodné, můžete svému dítěti sbalit do batůžku věci na převlečení. Nedoporučujeme s sebou dávat dítěti drahou elektroniku. Jako pořadatelé nenesme zodpovědnost za drahé elektronické přístroje, je pak velmi nešťastné, když někdo ztratí telefon třeba na výletě.

Všechny fotky z každého dne, budeme uveřejňovat na fb: DANCERS4YOU - tam se dostane každý a nemusí se ani přihlašovat na tuto sociální síť a také na INSTAGRAM - DANCERS_4_YOU.

AKTIVITY / VÝLETY

První turnus tábora bude založený na celotáborovém tématu, a to přesněji "SUPERHRDINOVÉ". Po celou dobu tábora budou děti hrát různé hry, které se budou týkat tématu. Navíc budou potřebovat 1 OBYČEJNÉ BÍLÉ TRIČKO, aby si mohly vyrobit svůj vlastní kostým superhrdiny! Na středu je naplánovaný výlet do ZOO. Den nástupu a odchodu z tábora se nemění. Děti půjdou na celodenní výlet do ZOO, doporučujeme pohodlné oblečení podle počasí, láhev s vodou, svačina bude zajištěnaNa pátek je pro děti naplánovaný taneční battle, kde děti předvedou svůj talent a budou proti sobě soutěžit. Nejlepšího tanečníka nemine odměna. Odpoledne se uskuteční vystoupení pro rodiče, kde Vám děti předvedou, co se za týden na táboře naučily. Vystoupení začne v 15.hod., abyste si děti rovnou po vystoupení mohli odvést domů. Prosíme Vás o dochvilnost a dostavili se cca 15 minut předem. O případných změnách programu Vás budeme včas informovat.

KONTAKTY

Michal Bezruč - ředitel tanečního studia - tel. 777 033 953, email: michal@dancers4you.cz

Eliška - recepce tanečního studia D4U HOUSE - tel. 730 650 261, email: recepce@dancers4you.cz

Kateřina Kubálková - kancelář D4U, zde můžete zasílat veškeré dotazy ohledně tábora - email: katka@dancers4you.cz

Tereza Votavová - lektor - tel. 724 855 644, Kateřina Kubálková - lektor - tel. 607 240 431

REGISTRACE

Webdesign

© 2019 Dancers4You.cz