Aktuality

Nenech si ujít žádnou novinku!
Další aktuality
28/08/2015 Nejčastější otázky a odpověd

28/08/2015Nejčastější otázky a odpověd

Jak se přihlásit?
Stačí si na webu naklikat vše jednoduše na "ONLINE PŘIHLÁŠKA", případně rovnou přijít na lekci, kterou jste si vybrali a zdarma si ji vyzkoušet, pak se s lektorkou domluvíte.

Nemohu si zvolit kurz.
Nevíte si rady, který kurz je pro vás ten správný?
Rádi Vám poradíme, jsme Vám k dispozici na telefonu 222 988 371, 777 033 953, 774 715 076, případně mail: michal@dancers4you.czlucka@dancers4you.cz

Můžu se dostat do soutěžní složky?
Určitě tady možnost je. Pokud máte chuť pořádně na sobě pracovat, pak můžete zavolat, a nebo napsat a domluvíme se s lektorem, který Vás bude sledovat a bude Vás informovat, jak bude postupovat dále. Pokud stihnete, přijďte za námi i na jeden z konkurzů do soutěžních složek.

Co když moje dítě onemocní?
Vše řešíme individuálně a v případě vážného úrazu, kdy už nemůže dítě pokračovat, domlouváme se na částečné kompenzaci, případně částku převedeme na letní akci nebo další pololetí. Pokud se jedná o normální onemocnění, pak se lekce nenahrazují.

Nevíme, co vše připravit na první trénink.
Je to velmi snadné kromě dobré nálady - s sebou stačí tričko, tepláčky, určitě nějaké pití a především boty do sálu. Stačí klidně i tenisky, ale čisté.

Je možný přestup z jiné skupiny do Vaší?
Určitě je to možné. Zajistíme přestup tanečníka, jestli-že se jedná o tanečníka, jenž má licenci v CDO, popřípadě pokud tančil na jiných soutěžích, pak nemusíme zajišťovat nic, vše je svobodné a můžete přestupovat do klubu, jak Vám to vyhovuje.

Od kolika let mohu přihlásit dítě?
Máme již mini dětskou kategorii, kde tancují děti již od 3 let, dále máme kategorii dětí 6 - 11 let, juniorů 12 -15 let a dospěláků 16 let a více. Tancují u nás i starší tanečníci, kteří jsou začlenění v různých kurzech, případně maminky trénují zumbu, pilates, velmi oblíbený streetdance pro rodiče, případně využívají dopolední hodiny.

Nevím, jak zaplatit kurz.
Platit lze na účet 3392036339/0800 (ČESKÁ SPOŘITELNA), nebo účet 2106832912/2700 (UNICREDIT BANK), VS: rodné číslo, do poznámky prosíme, uveďte jméno a příjmení tanečníka, také lze platit hotově a to v kanceláři D4U v novém tanečním studiu na adrese Teplická 275/30, Praha 9.

Kolik mě to bude stát?
Ceny jsou nastaveny velmi citlivě, pohybují se od 1600 Kč za 1x týdně na půl roku. Každý kurz má svou cenu. Rozhoduje, zdali chcete trénovat 1x - 2x nebo 3x týdně. Vyučují profesionální lektoři a to v zrcadlovém sále, který je vybaven profesionální audio technikou. V novém roce držíme staré ceny, ani DPH nás nezlomilo a nabízíme nejlepší ceny v Praze. Aktuálně přijímáme i poukázky Enderet.

Je možné platbu rozdělit?
Určitě platbu lze rozdělit. Splátkový kalendář vždy máme nastaven, je nutné ho odsouhlasit

Pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit na email: lucka@dancers4you.cz

Webdesign

© 2022 Dancers4You.cz