Aktuality

Nenech si ujít žádnou novinku!
Další aktuality
29/07/2017 LETNÍ A PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2017

29/07/2017LETNÍ A PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2017

  

DANCERS 4 YOU pořádá již 11.rokem skvělou letní akci, která nese název SUMMER DANCE STAGE v rekreačním středisku NETOPÝR, které bylo označeno jako Centrem roku. Středisko se nachází v krásném prostřené chráněné krajinné oblasti Lužických hor, na rozhraní národního parku České Švýcarsko, konkrétně na okraji obce Jiřetín pod Jedlovou, asi 5 km jihozápadně od Varnsdorfu a 15 km severně od Nového Boru, v celkové kapacitě 220 lůžek. Připravili jsme pro Vás týden úžasného tancování, zábavy, her a to díky profesionálnímu teamu a lektorům, kteří k nám na SUMMER DANCE STAGE přijíždějí z celé České republiky i zahraničí.

CENA ZA TANEČNÍ TÁBOR JE 4 490,-Kč

soustředění se koná od 29. 7. - 5. 8. 2017

Sleva

Sourozenecká sleva 300,-Kč (oba sourozence sečtete a z koncové ceny odečtete tuto částku)

Soustředění je také pro širokou veřejnost. 

Rozdělení tanečníků

Velmi nám záleží na kvalitním rozdělení tanečníků na SDS a budeme tedy rozdělovat složky na A a B, kde složky A budou postaveny ze soutěžních a pokročilých tanečníků. Složka B bude složena ze začátečníků a mírně pokročilých.

Summer Dance Stage je určen pro tanečníky od 6 let až po rodiče, kteří si chtějí zkrátka jen zatančit. Speciální skupinu budou tvořit tanečníci breakdance PRAGUE BREAKIN SCHOOL.

Pro nejmenší děti ve věku od 3-6 let je určen příměstský tábor, viz info na webových stránkách www.dancers4you.cz

Strava

Strava je zajištěna 5x denně (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře)

Volnočasové aktivity

Tanečníci, kteří nebudou mít lekci, budou mít program dle vedoucích a instruktorů. Lektoři budou provádět i lekce samotné teorie a historie tance a zohlední tak teoretické i praktické části. Tanečníci dále mohou využít fotbalové a volejbalové hřiště, pingpong, koupaliště, vířivku a saunu, nebude chybět ani plno soutěží a připraveny budou i battly o hodnotné ceny. Dále mohou tanečníci využít za poplatek možnosti adrenalinových sportů

Summer Dance Stage

V rámci letní akce proběhne konkurz do soutěžních složek a případně postup do vyšší složky dětské, juniorské a hlavní věkové kategorie. Pro tanečníky, kteří chtějí patřit mezi nejlepší je letní soustředění povinné. 

PRO SOUTĚŽNÍ SLOŽKY JE SUMMER DANCE STAGE POVINNÝ ( přece jenom tanečníci udělají za týden obrovský kus práce, budou je vyučovat lektorské špičky z celé ČR, mají intenzivní trénink 3x  - 4x denně včetně teorie a jejich team se daleko více zceluje, důkazem jsou aktuální Junioři Elite, kteří získali titul MISTRA ČR a minulý SDS bylo 99% tanečníků. Tanečník, který skončí v půlce června a začne v půlce září, má obrovský deficit a my potřebujeme, aby byl už perfektně připraven. Pokud máte vážný problém kontaktujte vedoucího Michala Bezruče) 

Přihláška

TANEČNÍ KLUB DANCERS 4 YOU o.s., Teplická 275/30, Praha 9, 190 00

Online přihláška 

 

(registrace se stává závaznou až po uhrazení zálohy a to ve výši 1 500,-Kč, registrace může proběhnout elektronicky a následné instrukce zasíláme na emailovou adresu)

Platba

Hotově na recepci tanečního studia, Teplická 275/30, Praha 9

Převodem na účet 2107360304/2700, do poznámky: SDS + jméno a příjmení účastníka

Možnost vystavení faktury zaměstnavateli. 

Možnost platby poukázkami TICKET EDENRED – navýšení ceny o 5 %

Každý účastník, který se zaregistruje, musí do 15 dnů od registrace uhradit zálohu a to ve výši 1 500,-Kč, jinak se jeho přihláška stává neplatnou.

Storno poplatky

Účastník souhlasí se zaplacením částky a se storno podmínkami

Tanečník, který odjede z letního tanečního tábora bez zavinění pořadatele TANEČNÍHO KLUBU DANCERS4YOU o.s., nemá nárok na vrácení částečné platby. Pokud se bude vracet jakákoliv částka, pak je to na rozhodnutí tanečního klubu DANCERS 4 YOU o.s., která udělá vyúčtování a to nejpozdějí do konce září 2016.

Storno tanečníka je 1 500,-Kč, dále se řídíme dle zrušení pobytu v délce

Zrušení přihlášky v době kratší než 5 měsíců 60 % z ceny

Zrušení přihlášky v době kratší než 1 měsíc 80 % z ceny

Zrušení přihlášky v době kratší než 14 dní 100 % z ceny

 

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2017

 

Pokud máte doma děti a mají chuť si užít skvělý týden tancování, zábavy a her na našich příměstských táborech, pak neváhejte a přihlašte své děti. Děti jsou naše radost a připravili jsme pro ně hromadu překvapení, včetně výletu, poznávacích her, dovednostních soutěží a každý si odnese z celeho týdne nejen mnoho vzpomínek, ale také upomínkových věcí. 

 

přihlásit se můžete zde on-line 

 

V případě všech dotazů k táborům volejte 777 033 953 nebo piště michal@dancers4you.cz

 

 Webdesign

© 2017 Dancers4You.cz