Aktuality

Nenech si ujít žádnou novinku!
Další aktuality
31/12/2016 INFORMACE PRO SOUTĚŽNÍ SLOŽKY

31/12/2016INFORMACE PRO SOUTĚŽNÍ SLOŽKY

Milí tanečníci a rodiče,

vybráním do soutěžní složky jste prokázali nadání k tanci, ochotu pracovat a rozvíjet sebe sama i spolupracovat ve skupině. Tato výsada s sebou nese nejen možnost účastnit se soutěží a možnost vyhrát titul, ale i jisté povinnosti vyplývající z působnosti v soutěžní složce. Nepřehlédněte tak proto kalendář jednotlivých soustředěních a následně tanečních soutěží v roce 2017 a udělejte si čas. Každý tanečník je člen choreografie, která je postavena na určitý počet tanečníků. V případě absence jakéhokoliv tanečníka, je či jsou tato místa znatelná a často se odvíjející i na končném hodnocení celé formace. Výpis soutěží naleznete na tomto odkaze a kalendář soustředění a soutěží na tomto odkaze

Každý tanečník by měl mít do konce roku 2016 uhrazené:

  • kurzovné I. pololetí (dávno po splatnosti)
  • CDO licence 350,-
  • záloha kostýmu 1000,-

V novém roce pak počítejte s temito platbami:

  • kurzovné II. pololetí (platba do konce února 2017)
  • doplatek kostýmu 1000,- (doplatek může být i vyšší v závislosti na konečné ceně kostýmů a případných kulis)
  • soustředění 800,- až 900,- (záleží na počtu účastníků)
  • startovné na každou soutěž 200,- TSR
  • starovné na každou soutěž 100,- CDO
  • odvoz na soutěž konající se mimo Prahu

Veškeré platby vám budou upřesněny týden před konáním dané akce a budou k doptání na recepci Dance House Střížkov, či na některém z kontaktů. Každý tanečník je zodpovědný za svůj kostým a je povinný udržovat tento kostým v čistém stavu a připrvený na každou soutěž! Tanečník je také zodpovědný za své zdraví a tak, žádáme tanečníkym, aby na sebe byli opatrní a především v době jarních prázdnin si nic nezlomili. 

Každý tanečník je pak povinen účastnit se soustředění kvůli nacvičení soutěžní choreografie. Soustředění probíhají v Dance House Střížkov - Teplická 275/30, Praha 9 a v průběhu soustředění je zajištěna strava a tanečníci zde většinou spí. Bližší informace o těchto jednotlivých soustředění budou k doptání u vašeho lektora, či na recepci Dance House Střížkov a každý tanečník obdrží informační letáček týden před zahájením soustředění. 

Děkujeme tak, že budete brát tyto závazky vázně a společnou prací a pílí dosáhneme úspěšné sezóny i v roce 2017. 

Webdesign

© 2022 Dancers4You.cz