Aktuality

Nenech si ujít žádnou novinku!
Další aktuality
24/12/2017 D4U PRO D4U - VÁNOČNÍ DÁREK PRO VŠECHNY

24/12/2017D4U PRO D4U - VÁNOČNÍ DÁREK PRO VŠECHNY

Připravili jsme všechny fotky z Vánoční Show D4U Hyundai Lenner Motors 2017 a to zcela zdarma. Je čas vánoc a je potřeba dělat děti i vás rodiče šťastné a věříme, že se nám to daří.

Děkujeme všem, kdo se přišel podívat na Vánoční Show a užil si 3hodiny skvělého tancování a prezentace většiny složek.

Poděkování patří jak vám rodičům, tak celému teamu D4U, kteří se starají o vaše děti, o chod  studia a v neposlední řadě děkujeme snad každému, kdo se podílel na našem úspěchu v roce 2017, získali jsme mnoho titulů a za zmínku stojí, že jsme několikanásobní MISTŘI ČR, a také MISTŘI EVROPY 2017, ale především největší úspěch pro nás je, že jsou šťastné děti a milují tancování, to nás neskutečně motivuje a těšíme se na NOVÝ ROK 2018.

Proto Vám věnujeme dáreček, který si můžete stáhnout. Vše je v jednom souboru a má 3GB, tak prosíme o trpělivost.

STAHUJ FOTO VS 2017 

 

Videa se postupně nahrávají na youtube, kde si naleznete náš kanál DANCERS 4 YOU a tam se můžete přihlásit k odběru a sledovat všechny aktuálně nahrané videa, ale také i minulé a budoucí :).


Zde je jedna ukázka z Vánočního Show, junioři si připravili vánoční překvapení ve stylu 80 LET a věříme, že to oslovilo mnoho rodičů :). Děkujeme za vystoupení Juniorů Eilte, kteří jsou v letošním roce MISTŘI ČR a II. VICEMISTŘI EVROPY a také výborným lektorům NIKA KOSTOVOVÁ & KATIE KLIMCZYKOVÁ

<object style="display:

Webdesign

© 2022 Dancers4You.cz