Aktuality

Nenech si ujít žádnou novinku!
Další aktuality
28/07/2018 D4U ČERVENEC - LETNÍ TÁBOR A DOTOVANÝ EU PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

28/07/2018D4U ČERVENEC - LETNÍ TÁBOR A DOTOVANÝ EU PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

SUMMER DANCE STAGE 2018 - ještě stále máte možnost se přihlásit na letní taneční soustředění DANCERS 4 YOU. 

Připravili jsme desítky lekcí pod vedením profesionálních a velmi talentovaných lektorů z celé ČR. Můžete se těšit na večerní battly, spousta zajímavých her a dovedností. Budeme jako každý rok oceňovat nejlepší tanečníky na každé lekci a ti vyhrají SDS 2019 úplně zdarma. Součástí SDS je také soustředění PRAGUE BREAKIN SCHOOL, pod vedením uznávaného lektora a to není nikdo jiný než Honza Pentifull, profesionál který vychoval mnoho výborných b-boys & b-girls. 

Taneční soustředění je určeno pro každého, kdo miluje tanec a nemusí být jen od nás, tanec spojuje a přesně to se snažíme učit naše tanečníky. Můžete být začátečníci a nebo zkušenější, budeme se všem maximálně věnovat. Pro soutěžní složky je SDS více než povinností, přece jenom prázdniny jsou velmi dlouhé a takto se opravdu skvěle připravíme na novou sezónu, navíc jsme všichni skvělá parta a na SDS se všichni poznáváme a více stmelujeme, důkazem je 12 let SDS a 2421 spokojených tanečníků a miliony zážitků a vzpomínek. 

Vy tvoříte, děláte, milujete a posouváte DANCERS 4 YOU. Summer Dance Stage je letní pokračování všech nádherných chvil, které společně zažíváme.

 

LETNÍ TÁBOR - SUMMER DANCE STAGE 2018

DANCERS 4 YOU pořádá již 12.rokem skvělou letní akci, která nese název SUMMER DANCE STAGE 2018 v rekreačním středisku NETOPÝR, které bylo označeno jako Centrum roku. Středisko se nachází v krásném prostředí chráněné krajinné oblasti Lužických hor, na rozhraní národního parku České Švýcarsko, v celkové kapacitě 220 lůžek. Připravili jsme pro Vás týden úžasného tancování, zábavy, her a to díky profesionálnímu teamu a lektorům, kteří k nám na SUMMER DANCE STAGE přijíždějí z celé České republiky i zahraničí. Můžete se mimo jiné těšit na battle D4U, koupaliště, ubytování - chatky či budova, 5 tanečních prostor, fotbalové hřiště, pingpongové stoly, adrenalinové sporty, pitný režim po celý den, strava 5x denně přizpůsobená pro sportovce, vegetariánská strava a bezlepkové diety, free wifi a další....

MINULÝ ROK SČÍTAL NA 220 TANEČNKŮ - PROTO TENTO ROK BUDE KAPACITA OMEZENA A PŘIHLÁŠKY DO 31.5.2018

 

LEKTOŘI, se kterými se setkáte:

budou představováni během celého roku 

Termín: 28. 7. - 4. 8. 2018 

Cena tábora: 4 490,- Kč  


PLATEBNÍ PODMÍNKY 

POTVRZENÍ OD LÉKAŘE

BEZINFEKČNOST

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 2018 - STREET DANCE (DOTOVANÝ EU)

Jako každý rok jsme pro vás opět připravili příměstský tábor plný zábavy, hraní, tvoření, výletů a především tance. Tábor je časově od 8 do 16 hodin. Děti zde nespí. Tábor je především zaměřen na street dancové tancování (2-3 taneční lekce denně) a je určen dětem ve věku 6-13 let. Poslední den tábora se koná vystoupení pro rodiče. Sraz účastníků tábora je vždy v Tanečním studiu D4U na Střížkově, Teplická 275/30, Praha 9, kde budou probíhat taneční lekce a doprovodný program a odtud budou děti vycházet na výlety apod. K přihlášení můžete použít níže uvedený formulář, či se můžete osobně přihlásit na recepci v tanečním studiu Střížkov. V ceně tábora je mimo jiné zahrnut pitný režim, strava 3x denně z toho jedno teplé jídlo, výlety, pedagogický dozor a lektor tance.

 

Letošním rokem je novinka, pokud splníte podmínky, můžete využít dotaci, která pokryje všechny náklady a rodič hradí pouze stravu dítěte. Dítě musí být 1. až 5. třída a rodiče musí být zaměsnaní, osvč, nebo být alepsoň aktivní na trhu práce ( úřad práce). Následně pak vyplníte přihlášku PŘIHLÁŠKA NA DOTOVANÝ TÁBOR EU . Dotace na příměstský tábor je pouze na ČERVENEC 2018, nikoli na SRPEN.

 PLAKÁT NA DOTOVANÝ PT

Termín: 
9. - 13. 7. 2018 (dotace / bezdotace, klasický PT D4U) 
16. - 20.7. 2018 (dotace / bezdotace, klasický PT D4U) 
20. - 24. 8. 2018 (bezdotace, klasický PT D4U) 

 

Cena dotovaného EU tábora 1 000 ,- Kč
Cena tábora: 2 100 Kč (sourozenecká sleva 200 Kč)
 
Příměstský tábor po splnění podmínek je 1 000,-Kč ( dítě musí být 1. - 5. třída  a rodiče musí pracovat (zaměst. osvč) nebo být alepson na úřadu práce.

PŘIHLÁŠKA NA DOTOVANÝ TÁBOR EU

PLATEBNÍ PODMÍNKY

PLAKÁT PT DOTOVANÝ

POTVRZENÍ OD LÉKAŘE 

BEZINFEKČNOST 
Webdesign

© 2018 Dancers4You.cz