Aktuality

Nenech si ujít žádnou novinku!
Další aktuality
15/02/2021 CENÍK - POLOLETNÍ PLATBY - KOMPENZACE

15/02/2021CENÍK - POLOLETNÍ PLATBY - KOMPENZACE

Krásný den všem tanečníkům a rodičům, 

již začíná druhé pololetí  a my se stále snažíme učit online a dost možná se uvidíme již brzy konečně i prezenčně. Pokud si nevíte rady jak se přihlásit, stačí napsat, nebo zavolat na 777 033  953 - sekretariat@dancers4you.cz. Vítáme jak stávající tanečníky, tak NOVÉ ZÁJEMCE.


Pro všechny stávající tanečníky je připraveno několik kompenzací a slev. Pro tanečníky, kteří nedochází do studia, budeme připravovat speciální akce, které budou v místě jejich výuky. Pokud však budou chtít využívat lekce i na D4U studiu, pak se stačí nahlásit na recepci a to je vše. V nabídce budou lekce street dance, break dance, contemporary a nebo baletu.

 

KOMPENZACE:

 

Pobočky D4U - při prezenční výuce budeme individuálně řešit další možnosti kompenzačních výhod, jak je lekce navíc, případně celodenní soustředění 

Studio D4U - zde nabídneme tanečníkům lekce navíc a k tomu ještě denní a víkendové soustředění, který bude mít opravdu bohatý program a tanečníci si společně užijí mnoho tance, zábavy a her.

 Tanečníci - MINI DĚTI, BALET, CONTEMPORARY a všichni co se nemohli připojit a případně nebyla pro ně online lekce, pak jim bude vše nahrazeno / odečteno v dalším pololetí. Prosíme o napsání na sekretariat@dancers4you.cz  

 

Naše studio nemá tolik prostoru poskytovat slevy, ale chceme jít vstříc všem tanečníkům a rodičům, abychom jim dali sílu a energii pokračovat a bavit se dále na lekcích. Naše lekce vždy byly a jsou kvalitní, ať už v prezenční nebo online výuce, naši lektoři vyučují stále stejně kvalitně a věříme, že již brzy se sejdeme v sálech a budeme se společně radovat. Děti potřebují pohyb a tanec je nejdokonalejší vyjádření toho nejlepšího pohybu. Promlouváme beze slov a o to je to ještě krásnější.

COVID PROGRAM - nabízíme rozdělení platby na 2x, chápeme že situace je pro mnoho rodičů velmi složitá, ale určitě vždy najdeme společnou cestu jak to vymyslet. My jsme tady pro děti (tanečníky) a moc nám na nich záleží, proto budeme dělat maximum, abychom to společně zvládli. 

D4U PRO D4U - ODKLAD PLATBY - tento program pro nás není ideální, ale určitě jsem schopni pro pár tanečníků toto udělat. Věříme, že se vše zlepší a budeme se dostávat do normálu. Nebojte se nás oslovit a napsat nám na sekretariat@dancers4you.cz . Tento program již funguje asi 10 let a je to podpora pro rodiče, které to nemají opravdu snadné a vždy se snažíme najít tu nejlepší cestu. Mnohdy najdeme i nějaké prostředky, kde se dají použít na kurzovné a tím velmi pomoci tanečníkům, případně můžeme využít část sponzorského daru na podporu dětí, které to nemají tak snadné, jen poslední roky sponzorských darů není tolik. 

D4U STUDIO - TEPLICKÁ 275/30, PRAHA 9 - to je místo, kde máme studio, zázemí a pro mnoho z vás je to i domov. Toto místo jsme vytvořili v roce 2015 a obětovali jsme pro to neskutečně moc a velmi neradi bychom toto místo opouštěli. Jen díky vám to můžeme udržet a užívat si studio, které tak moc milujete. Zde jsme zažili tolik krásných chvil, vychovali zde skvělé tanečníky a především lidi. Je to místo, kde se scházíme všichni společně, včetně tanečníků a rodičů, je až neskutečné a zároveň krásné, že s námi tady trávíte tolik času. 

DANCERS 4 YOU ROZTOKY, KRALUPY N. VLTAVOU, NEHVIZDY, LÍBEZNICE, ZŠ KORUNOVAČNÍ - děkujeme za to, že podporujete naše/vaše studio napříč všech míst, kde je naše výuka. Moc si toho vážíme a budeme dělat maximum pro to, abychom si společně pořádně zatančili. Určitě budeme myslet na všechny z vás, připravíme mnoho akcí.

ZOOM - rok ve znamení velkých změn, museli jsme se naučit fungovat on-line a není to snadné, ale díky bohu aspoň za tuto možnost. Pro lektora je to velmi náročné učit online 60 minut a delší lekce ztrácí dost velkou efektivitu. Nic méně jsme zvládli jako jedni z mála ne desítky hodin lekcí, ale stovky hodin lekcí a budeme v tom pokračovat, než nás pustí do sálu, pak budeme učit non stop, protože oni nás budou muset pustit :).  

 Pokud budete mít nápad, myšlenku, dotaz, nebo radu, jsme otevřeni naprosto všemu. Záleží nám na dětech a budeme pro ně dělat naprosto maximum a každý může přispět čímkoliv, aby to mělo vždy velký smysl pro práci s dětmi. Máme zcela jasno co a jak chceme dělat, když nás opět otevřou a my víme že nás již brzy otevřou :).  

 

Děkujeme za vás, za vás všechny, kteří s námi do toho jdete a neskutečně si toho vážíme.

Budeme dělat pro vaše děti maximum. 

VAŠE

DANCERS 4 YOU 

 

DĚLAT,  CO MÁŠ RÁD, ZNAMENÁ BÝT SVOBODNÝ.

MÍT RÁD, CO DĚLÁŠ, ZNAMENÁ BÝT ŠŤASTNÝ.

 

Webdesign

© 2021 Dancers4You.cz