Aktuality

Nenech si ujít žádnou novinku!
Další aktuality
17/05/2016 Beat street za námi

17/05/2016Beat street za námi

Tento víkend jsme měli možnost se účastnit na Mistrovství České republiky v Brně, kam se probojovaly naše nejlepší složky. Akce nese název Beat street a každoročně se sem sjíždí ti nejlepší, kteří tvoří choreografie streetového či hip hopového stylu. Celá akce je spojena se samotnou hip hopovou kulturou.

 

V pátek zde soutěžili naši junioři pod vedením Tess Lojkáskové a Katie Klimczykové, ve velké konkurenci jim o chlup oteklo finále. Další choreografie, která se sem probojovala nesla název The power of music a tanečníci pod vedením Lucie Bezručové a Niky Kostovové předvedli, že nepředávají jen sílu skrz hudbu, ale především i skrz tanec a dostali se až do samotného finále, kde nakonec obsadili nádherné 5.místo. Na to, že jsou první rokem v dospělácích předvádí skvělé výkony a lektorky jsou na ně moc pyšné a to právem.

 

V sobotu jsme do Brna vyrazili s našimi dospěláky pod vedením Simči Virglové, i přesto, že plno tanečníků z této složky v brzkých dnech skládá maturitní zkoušky, i tak všichni dojeli a díky jejich skvělému výkonu si domů odvezli stříbrné medaile a titul 1.vícemistra České republiky. Stejně úspěšně dopadli i junioři pod vedením Lucie Bezručové a Niky Kostovové s choreografí World behind the mirror, která přijela také s medailemi a se stejným titulem.

 

Aktuálně se připravujeme na Mistrovství České republiky taneční skupiny roku, které nás čeká začátkem června. Ti nejlepší mají šanci se probojovat až do samotného televizního finále České televize, držte nám palce.

 

mcr

Webdesign

© 2022 Dancers4You.cz